Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek vámpír vagyok?

Szerintetek vámpír vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet az emberi vér íze. Meg az is történt, hogy a múlt héten a strandon anya foghagymást lángost evett én meg teljesen rosszul lettem a szagától...De egyébként sem éreztem jól magam előtte, mert fehérbőrű vagyok és nem bírom a napot sokáig, hamar leégek.


Emlékszem egyszer óvodában megharaptam az egyik gyereket, szóval nem most jött elő bennem ez az Alkonyat hatására, ami egyébként a kedvenc könyvem!


Szerintetek vámpír vagyok???


13/L


2010. júl. 17. 18:26
 81/99 anonim ***** válasza:

Nem vágjátok le h kamu? Már kb. két hetes a kérdés, és már másnap megírta a kérdező h fake!


Am szerintem terhes vagy!

2010. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/99 anonim ***** válasza:

Húú de nagy poén,elismerésem.De komolyan,újra kéne értelmezned a poén,vicc és humor szavakat.

Jézusom,hova jutott a világ,hogy egy ilyen unatkozó kis liba poénnak szánt baromságokat irkál,aztán mentegetőzik,hogy nem ő a hibás,hanem nekünk nincsen humorérzékünk.Azért vagyunk páran azon az oldalon,akik azt mondják,hogy poénnak nem mondható dolog volt,hogy ilyen kérdést írtál ki.Gratulálok.

2010. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de azért kellenek az ilyen kérdések, már csak a példa kedvéjért is, nameg lehet jókat nevetni egyes hozzászólásokon :)
2010. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 hariatika válasza:
NEM VAGY VÁMPÍR CSAK MÁR AZ OVIBAN IS SZADO MAZÓZTÁL
2010. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 anonim válasza:
100%
Inkább térj át a Stephen King könyvekre... sokkal jobbak mint az alkonyatszar
2010. aug. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 anonim válasza:
háháhá, tudom ki lehetsz!
2010. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim válasza:
na..
2010. aug. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:
vámpírok NINCSENEK.. azaz te sem lennél..de létezel, nem? tehát nem vagy vámpír...csak most hogy Alkonyat és True Blood folyik a csapból is, rájöttél hogy mi van ha te is...megnyugtatlak, NEM! és 2 évet nem adok és röhögni fogsz a saját hülyeségeden!
2010. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 anonim válasza:

Ezeket a kérdéseket komolyan gondoljátok vagy egyszerűen annyira hülyék vagytok hogy a WC-re is lap toppal mentek hogy amikor kész vagytok egyből kérdezhessétek hogy hogy kell kitörölni!!!???

Amm: A twilight egy SZAR egyaltalán miről szól??Egy kecskebűvölő meg egy csillogó faszú vámpír nyomoronc küzd a csajér aki egy depis emo és leseszarja mer legszivesebben már a film előzeteseben öngyilkos lett volna??!!

2010. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 anonim válasza:

hát elsőnek is fokhagyma, nem foghagyma-.-

amugy meg biztosan nem vagy vámpír míly meglepő igaz? de bosszúból nehogy megtámadjál éjszaka:)

2010. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!