Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek vámpír vagyok?

Szerintetek vámpír vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet az emberi vér íze. Meg az is történt, hogy a múlt héten a strandon anya foghagymást lángost evett én meg teljesen rosszul lettem a szagától...De egyébként sem éreztem jól magam előtte, mert fehérbőrű vagyok és nem bírom a napot sokáig, hamar leégek.


Emlékszem egyszer óvodában megharaptam az egyik gyereket, szóval nem most jött elő bennem ez az Alkonyat hatására, ami egyébként a kedvenc könyvem!


Szerintetek vámpír vagyok???


13/L


2010. júl. 17. 18:26
 71/99 anonim ***** válasza:
77%
Hát a vámpírok vérében eredetileg nincs hemoglobin, ezért kell vért inniuk, különben olyan, mint ha elvéreznének. de a vörösvérsejtek, és a hemoglobinok velük együtt egy idő után lebomlanak, ezért kell folyamatos utánpótlás nekik, de ha rossz vércsoportú emberből szívják ki a vért, akkor a vérük kicsapódik, és meghalhatnak, kivéve ha AB + vércsoportúak, mert akkor akárkiből kiszívhatnak vért. Állatvért viszont egyáltalán nem ihatnak, mert ez olyan, mint ha egy sebesült egy vaddisznótól kapna vérátömlesztést. Ezt 8.-ban tanulod bioszból. Tehát ha nem iszol rendszeresen megegyező vércsoportú embervért akkor nem vagy vámpír :D
2010. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
53%

Hát ki mit tanul a biológia órán.. :D

Mi állattant, növénytant, anatómiát stb.. ti meg a vámpírok táplalkozási szokásait :D

2010. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
53%
Sztem azért írtál FOGhagymát, mert már tudat alatt is a hegyes vámpírfogak járnak a fejedben :D Vigyázz, a végén még tényleg vámpírnak fogod képzelni magad :Đ
2010. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
77%
Nem vámpír vagy, hanem egy hülye, agyatlan divatliba. (:
2010. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim válasza:
68%

Én nem akarok senkit kiábrándítani, de vámpírok nincsenek. A mai vámpír nem más, mint elhagyott, beteg ember. A vámpír-létezés valós, de kóros állapota az ember nevű élőlénynek. Ugyan nagyon ritka betegség, és nem a lelket, a pszichét támadja meg, hanem a testet. Ami aztán súlyos lelki elváltozással jár együtt.

A tudomány nevet is adott a kórnak: porfiria. Többek között azzal a tünettel jár, hogy a beteg szeme nagyon érzékeny lesz a fényre, igyekszik is elkerülni, így nappal is csak elsötétített helyiségben szeret tartózkodni. A fizikai elváltozások leginkább az arcon észlelhetők: összehúzódik a bőr, különösen a szem körül. Ez valószínűsíti, hogy az arc így válik farkasfejhez hasonlóvá. A betegség vérszegénységgel is jár, gondolom innen vették a "vérszívás" dolgot. A "vámpírharapás" :) dolog szintén hülyeség, a porfiria nemhogy érintkezéssel, de vér útján sem terjed. =) megnyugodhatsz...

2010. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
70%

Természetesen! Én pedig a Molyember vagyok. Kolegámmal, Jetivel örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Képzeletbeli Lények Klubjába! A tagság ingyenes, gyűlések minden szombat du. 3-kor túl az Óperencián. További szép napot!

The KLK team

2010. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
100%
Na újabb Twilight hatás alatt álló kis csaj.(Y) -.-
2010. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim válasza:
a 2vel ezelötti kegyetlen poén ! XDDDDD hát kislány,nm vagy te vámpir. :(
2010. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:
Én fizettem a prostinak hogy kiszívja a nyakam, de aztmondta az ajándék, lehet hogy őis vámpír? basszus
2010. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:
próbáld ki.. vágdd el a kezed. ha a vér látványára előjönnek a fogaid helyébol a semmiből az agyaraid akkor az vagy. ha nem akkor sajna nem.
2010. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!