Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek vámpír vagyok?

Szerintetek vámpír vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet az emberi vér íze. Meg az is történt, hogy a múlt héten a strandon anya foghagymást lángost evett én meg teljesen rosszul lettem a szagától...De egyébként sem éreztem jól magam előtte, mert fehérbőrű vagyok és nem bírom a napot sokáig, hamar leégek.


Emlékszem egyszer óvodában megharaptam az egyik gyereket, szóval nem most jött elő bennem ez az Alkonyat hatására, ami egyébként a kedvenc könyvem!


Szerintetek vámpír vagyok???


13/L


2010. júl. 17. 18:26
 31/99 anonim ***** válasza:
76%

foGhagyma?!phühahahahaha...ez haláli......egykicsit féleszű lehetsz...1. nem léteznek vámpírok,és semmilyen mesebeli természetfeletti lények!2.foGhagymától nem lehet rosszul lenni...esetleg a fokhagymától!!!!3.fémallergiás vagy!


3 TELJES MONDAT ALAPÚ VÁLASZ ELÉG AHHOZ HOGY KITÖRÖLD EZT A KÉRDÉST?

...

lol :D

2010. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
76%
Ahh,fantáziaa:D nem szabhat határokat:D szerintem ne képzeld ezt be magadnak..-nem vagy az!Évek múlva majd úgyis nevetni fogsz ezen az egészen..:)
2010. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak buta
2010. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert te is azzal a szar alkonyattal vagy kiakadva...pedig h az mekkora egy szar...nem tudom mi jó benne. Ha háborús filmet nézek utána pár napig az mondom h katona leszek, ha állatos filmet nézek akk állatorvos...

Te meg vámpír akarsz lenni mert érdekelnek..bemagyarázod magadnak, bocs. Ez egy nagy hülyeség. Ennyit erről. Nem vagy vámpír.

13/L

2010. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
80%
te hülye vagy nem vámpír
2010. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
83%
Persze,kb hat évesen még én is azt hittem,hogy lehetek pokemon:D
2010. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
68%

Hát, ha kíváncsi vagy, milyen íze van a vérnek, kóstold meg a sajátodat és megtudod :D Szerintem elég rossz, fémes ízű X)

Különben meg, ugye nem gondoltad komolyan ezt a kérdést??!

2010. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
68%

Ja, amúgy tényleg fémes ízű, nem egy Cappy Ice Fruit...

Amúgy a kérdező csak viccelt, nem olyan nehéz ezt megérteni szerintem :) :D

2010. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim válasza:
68%

szerintem terhes vagy xD

könyörgöm hogy lennél már vámpír gondolkodj egy kicsit.... vagy lődd le magad.

2010. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
76%

19:52!

Tisztelt VVTSZ tag!


Méltányolom a gyors döntéshozást, miszerint készek vagytok szövetségre lépni velünk. Úgy gondolom, hogy a cél érdekében ez elkerülhetetlen.

Társaságunk ülésezik még az éjszaka folyamán, és mihelyt megegyztünk a részletekben, szükségszerű lesz a kapcsolatfelvétel.


Mihamarabb jelentkezem!

Bőségteli éjszakát!

2010. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!