Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek vámpír vagyok?

Szerintetek vámpír vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet az emberi vér íze. Meg az is történt, hogy a múlt héten a strandon anya foghagymást lángost evett én meg teljesen rosszul lettem a szagától...De egyébként sem éreztem jól magam előtte, mert fehérbőrű vagyok és nem bírom a napot sokáig, hamar leégek.


Emlékszem egyszer óvodában megharaptam az egyik gyereket, szóval nem most jött elő bennem ez az Alkonyat hatására, ami egyébként a kedvenc könyvem!


Szerintetek vámpír vagyok???


13/L


2010. júl. 17. 18:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 Fényhordozó ***** válasza:
100%

-.-'

A válasz nagyon egyszerű, de neked kell eldöntened.

Azért egy kis segítség: ha létezel, gondolkodsz, és fel tudsz tenni efféle agyament kérdéseket, akkor 100%, hogy nem vagy vámpír...

2010. dec. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim válasza:
100%

A vámpír nem attól vámpír mert vért iszik.

De persze szokott.


f/14

2011. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 GYermek válasza:
te egy nagy hülye vagy nem más... mennyel alkonyat...
2011. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 LizzieBaby válasza:
naná hogy vámpír vagy! én is az vagyok! de nem tudok skat írni mert itt a diliházban mindjárt letelik a fél órám :P
2011. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
látszik még nagyon fiatal vagy:) vámpírok nem léteznek
2011. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:

Nem vagy vámpír;) Szerintem már mindenki megfordult az a gondolat h vajon mijen lehet az emberi vér íze? Vagy a fokhagyma.. uuuhh.. ez fáájtxDD énis utálom a fokhagymát sőt megenni sem tudom, mert ég tőle a gyomrom, de attól még nem vagyok vámpír:D És ha vámpír lennél akkor a bőröd nem csak leégne, hanem vagy sebes lennél,vagy szikráznál(nemtom mi a faszt csinált az alkonyatba edward, nah de olyan csillogos voltXD). És jön még egy ok h miért nem vagy vámpír:

Egy kis gyerek általában harap. Én is haraptam már meg kiskoromba tesómat, anyámat, stb..

De te nem vagy vámpír csak túl sok volt a True Blood és az alkonyat nekedxD Egyébként ha egy "igazi" vámpír életéről akarsz filmetnézni akkor nézzd meg Lestatot;)

2011. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
1 évvel a válasz feltevésével is válaszolgattok,amikor már beis vallota h kamu?nagyszerű..gratulálok...:D
2011. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim válasza:

jaj istenem .. ha vámpír lennél akkor tudnál róla... hiszen nyilván csak a vérre tudnál gondolni, és mindennél jobban szeretnéd. olyan lenne számodra mint a drog .. nem tudnád abba hagyni. és nem csak gondolnál rá, hanem innád is, szó szerint. az emberekben már csak a táplálkozás lehetőséét látnád, és egy lelketlen vadállat lennél aki megöl mindenkit akiben van egy csöpp vér is. egyébként teljesen érthető hogy z alkonyat után így reagálsz, épp ezért javaslom, a vámpírnaplókat már ne kezd el nézni... a gyorsaság, meg a többi szupi képesség nem biztos hogy igaz, hiszen minden történetben más... de egy valami biztos: te nem vagy vámpír, csak az akarsz lenni. régen lehet hogy voltak vámpírok, jellemző tulajdonságuk, hogy vért isznak.


javaslom: nézz egyszerű hétköznapi sorozatokat, és olvasd a kötelező olvasmányt, ahogy én tettem... Végeredmény: kigyógyulsz a vámpír kórból... nekem is sikerült de elkövettem egy hibát: elkezdtem nézni a vámpírnaplókat ...

2011. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim válasza:
A kérdező fő kérdésére a válasz("Szerintetek vámpír vagyok?"):Nem vámpír vagy, csak egy elmebeteg.
2011. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!