Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek vámpír vagyok?

Szerintetek vámpír vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet az emberi vér íze. Meg az is történt, hogy a múlt héten a strandon anya foghagymást lángost evett én meg teljesen rosszul lettem a szagától...De egyébként sem éreztem jól magam előtte, mert fehérbőrű vagyok és nem bírom a napot sokáig, hamar leégek.


Emlékszem egyszer óvodában megharaptam az egyik gyereket, szóval nem most jött elő bennem ez az Alkonyat hatására, ami egyébként a kedvenc könyvem!


Szerintetek vámpír vagyok???


13/L


2010. júl. 17. 18:26
 21/99 anonim ***** válasza:
90%

IStenem, ne, ne nebüntess XD Hogy lhetsz ilyen hülye? Várjál: Utálom a piros színt. Akkorén jedi vagyok ? XD NEm az alkonyat hatására > hát a lóf@szt nem

Amúgy mi az a "FOGHAGYMA"?

2010. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
74%

Ma 18:57

A Vámpírok Szent Kötelékének tagja vagyok, akik arra esküdtek fel, hogy megvédik a vámpírok titkát! Nekünk is vannak kapcsolataink az egyházzal, és épp az imént konzultáltam a pápával, aki azt szorgalmazta, hogy mihamarabb vegyük fel a kapcsolatot a Valódi Vámpírok Titkos Szövetségével.


Úgy véljük, hogy mielőbbi összefogásra van szükség, annak érkebében, hogy a vámpírok továbbra is a sötétség leple alatt járhasannak.

Az Alkonyat - és az ehhez hasonló felbujtó irományok - nagy veszélyt jelentenek létünk alapvető feltételeire. Véleményünk szerint, az írónő valószínűleg valamilyen szekta tagja, amelynek legfőbb célja a vámpírok sárba tiprása. Mindezt a manupulálható fiatalok felhasználásával akarják elérni.


Több információt jelenleg nem áll módomban kiadni, viszont úgy gondolom, a probléma feletébb súlyos, megoldása nem tűrhet halasztást. Amenyiben a Szövetség hajlandó egyesíteni az erőit velünk, kérlek jelezd felénk.


Addig is vérbengazdag napot! :)

2010. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy vámpír. 100%
2010. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
87%
A FOGhagymától vagy rosszul, úgyhogy nem vagy vámpír, az tutkó. Mehetnek aludni a vámpírok is....xD
2010. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
72%

figyu

-porrá égtél a napon? -mert egy vámpír porrá ég

-eszel te rendes kaját? -a vámpírok nem esznek

-kóstoltál már vért? -rohadt szar íze van

-láttál már svédeket? -nekik is fehér bőrük van, akkor ők is vámpírok?

-és az is vámpír, aki utálja a foghagymát? -több ezer ember van, aki utálja

-hegyes fogad van? -naná, hogy nincs

-szupererőd is van? -álmodban...

-és akkor én is vámpír vagyok, mert fehér bőröm van, könnyen leégek, és utálom a fokhagymát, és nem hordok ezüst nyakláncot, mert utálom, ha fémszagú leszek (sőt, még vért is kóstoltam)? -nem vagyok vámpír

-vámpírok nem léteznek

2010. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
86%

19:21

Tisztelt Kötelék tag!


A Szövetség készségesen áll rendelkezésetekre, egy megállapodás mindkét fél számára méltányos lehet. Értekezéseink alapján ugyan nem lehet elfojtani a faj ellen indított lejárató kampányt, de örömünkre szolgálna, ha visszaállíthatnánk a faj becsületét és méltóságát egykori fényébe.


Így a Rendkívüli Konferencia keretein belül úgy határoztunk, mindenképpen támogatjuk a kapcsolatfelvételt, és köszönjük az ajánlatot. Egy éjszakai konzultáció lehetőségét pedig támogatjuk.


Így zuhanjon Ránk az Éj:

VVTSZ tag

2010. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
77%
bocsii... de szerintem hülyevagy. :D
2010. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
100%

De jó már neked,hogy ennyi problémád van össz-vissz.Szerintem szimplán lökött vagy:))

Nőj fel kicsi lány:))

2010. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
88%

Ha te vámpír vagy, akkor én is! XD


- Utálom a foKhagymát.

- Fehér bőröm van, és nem igazán bírom a napot.

- Mostanában elég ritkán eszem rendes kaját...

- Kóstoltam már [ember]vért.

- Sőt, ha össze csillám poroznak, még csillogok is a fényben!



Bár... mégis feláll... hát... van vérkeringésem... hm-hm. :D

2010. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
69%

Na szóval... Nekem évekig fémallergiám volt, a fokhagyma leviszi a vérnyomásomat, minek következtében elálmosodom, én is hamar leégek a napon, én is fehérbőrű vagyok! Akkor most én is vámpír vagyok? Ne haragudj, de hogy kérdezhetsz ekkora baromságot? xD

Téged is megcsapott a Tvájnyál szele? Éééérdekes... Amikor Anne Rice Vámpírkrónikái íródtak, nem volt ennyi hülye a világom, mint most... Pedig az első részt, az Interjú a vámpírral-t 1975-ben adták ki...

Ja, amúgy ha vámpír lennél, mit keresnél a gép előtt ilyenkor? Nem aludnod kéne? Még nincs éjszaka... xD

2010. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!