Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek vámpír vagyok?

Szerintetek vámpír vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet az emberi vér íze. Meg az is történt, hogy a múlt héten a strandon anya foghagymást lángost evett én meg teljesen rosszul lettem a szagától...De egyébként sem éreztem jól magam előtte, mert fehérbőrű vagyok és nem bírom a napot sokáig, hamar leégek.


Emlékszem egyszer óvodában megharaptam az egyik gyereket, szóval nem most jött elő bennem ez az Alkonyat hatására, ami egyébként a kedvenc könyvem!


Szerintetek vámpír vagyok???


13/L


2010. júl. 17. 18:26
 51/99 anonim ***** válasza:
72%
Szia. Szerintem menj el egy lelkészhez. Sokan nem veszik komolyan, mennyire komoly dolgok is ezek.:S Nagynénémnek is ezek voltak a kezdetleges tünetek és ez egyre csak rosszabb lett. Mindenben csak a vért látta, még Caisarban, a cicájukban is. Hagy ne mondjam utána mi történt. Pár hónap múlva annyira belebolondult, hogy a fogorvosával lézeresen hozzápótoltatott a fogához és lereszeltette vámpír fogra. Elküldtük pszichológushoz, azóta intézetben kezelik. Ha nem veszed elég komolyan, súlyos következménye lehet!
2010. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
28%

Drága előző...

Nemrég írta a kérdező, h kamu, amúgy is te ezt bevennéd?Hát gratulálok

2010. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
53%
Én is is elgondolkodtam a válasz komolyságán..:)
2010. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
25%
Drága utánam levő. gratulálhatsz is.;) mivel annyi negatív kritika írta a kedves kíváncsi felhasználót, hogy inkább viccnek tüntette fel komoly tüneteit.
2010. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 A kérdező kommentje:
Igen, ez a helyzet. :)
2010. júl. 19. 10:16
 56/99 anonim ***** válasza:
53%
Ha kamu, ha komolyan gondolja, vicc az egész..te meg naív vagy h beveszed,már bocsika. Szerinted miért van ez a kérdés?A drága Alkonyat meg hasonló faxságok miatt, mki beképzeli ezeket, szánalom.
2010. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
53%

Ajánlom figyelmedbe a nyelvtan órákat!

Na meg döntsd már el, hgy most kamuztál-e vagy sem, bár tényleg mindegy, mert maga a kérdés is szánalmas!

"teljesen rosszul lettem a szagától...De egyébként sem éreztem jól magam előtte, mert fehérbőrű vagyok és nem bírom a napot sokáig, hamar leégek. "

felesleges dolgot írtál, megmagyaráztad az egészet és gondolj már bele, ez mi a francot jelentene mégis?Elárulom SEMMIT!

"nem most jött elő bennem ez az Alkonyat hatására, ami egyébként a kedvenc könyvem! "

:D:D:D:D Igen, tit látszik h még milyen kicsi vagy, nem az Alkonyat miatt, de amúgy a kedvenc könyvem...no komment. A többi is úgy hülyeség, ahogy van, de még mindig látszik h milyen szinten vagy.

Aki meg elhiszi, annak én is tudok gratulálni, egy ésszerű dolgot se írt le a kérdező, de jó látni, hogy vannak még agyilag nullák.

2010. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim válasza:
53%
Nem egyszerűen csak beképzeled. Amugy meg én is rosszul vagyok a fokhagyma szagától, nem is szeretm. Akkor most én is vámpír vagyok ?:D
2010. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egy nulla emberileg az, akinek nem esik le, hogy POÉN az egész, és ahelyett, hogy egy jót derülne rajta, vagy írna valami vicceset, elkezdi bizonygatni, hogy a másik milyen hülye...


Azt hiszed hogy megváltozik a világ attól, ha kioktatsz valakit az Interneten? Hát rohadtul nem :)

2010. júl. 19. 13:34
 60/99 anonim ***** válasza:
69%
Hát ezt már nem hiszem el... milyen poén???? legalább ne tagadd már le!!! vámpír vagy és kész. ez van, fogadd el.
2010. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!