Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek vámpír vagyok?

Szerintetek vámpír vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet az emberi vér íze. Meg az is történt, hogy a múlt héten a strandon anya foghagymást lángost evett én meg teljesen rosszul lettem a szagától...De egyébként sem éreztem jól magam előtte, mert fehérbőrű vagyok és nem bírom a napot sokáig, hamar leégek.


Emlékszem egyszer óvodában megharaptam az egyik gyereket, szóval nem most jött elő bennem ez az Alkonyat hatására, ami egyébként a kedvenc könyvem!


Szerintetek vámpír vagyok???


13/L


2010. júl. 17. 18:26
 11/99 anonim ***** válasza:
93%
TUDTAM, HOGY ALKONYATOT OLVASOL! Ha nem olvastad volna, akkor nem képzeltél be volna magadnak ilyen hülyeségeket!
2010. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy vámpír,csak hülye.
2010. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
85%
sszerintem akérdező viccelt :D fake szaga van a dolognak (:
2010. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
78%
rosszul lettél a fokh lángos szagától,de már előtte is,mert nem bírod a napot: napszúrást kaptál. Oviban megharaptál egy .gyereket: viselkedési problémák. Ennyi! Nem bírod az ezüstőt? Fémallergia. Egyéb h.lye kérdés?
2010. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem te nem vagy vámpír, hisz akkor nem bírnád ki vér nélkül. Viszont valamelyik ősöd egészen biztosan az volt.


Nem gyanús? Rosszul vagy a fokhagymától, hamar leégsz a napon, a vér jár az eszedben... Hmmm... én elgondolkodnék a helyedben.


Vámpírok születni nem szoktak, hanem csak azzé szoktak válni. De lehet, hogy valamelyik felmenőd az volt, és ezáltal még benned is élnek ezek a hajlamok. Nézz utána a családfádnak! Kérdezősködj a szülőktől, nem-e volt valaha valami szoktalan a családban...


De vigyázz, a vámpírvadászok nem alszanak. Ha rájönnek, hogy közöd van hozzájuk... hát Isten óvjon akkor téged!

2010. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
88%

attól mert nem bírtad a szagát még nem vagy az, csak egy kis pisis 13 éves, akinek nincs jobb dolga, basszus olyan agyatlan vagy már bocsi, kész röhej ez a kérdés -.-

Főleg h utána meg is magyaráztad h rosszul voltál:D:D ááá istenem, lol

2010. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
80%
A Valódi Vámpírok Titkos Szövetsége bizottságot hívott össze, hogy megbeszéljük a leírtakat. Arra jutottunk, hogy ég a fejünk a hasonló írások hallatán, és (az Egyházzal összefogásban kivételesen, de) kezdeményezzük az Alkonyat-kötetek és filmadathordozók mihamarabbi égetését. Szép Napot, kedves kérdező. :)
2010. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim válasza:
86%
igen vámpír vagy, de bujkálj mert Penge és Chuck Noris társult, és végetek, muhaha
2010. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
91%
Milyen új növény az a foghagyma?
2010. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
89%
Nah, megint egy buta tinilány...
2010. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!