Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek vámpír vagyok?

Szerintetek vámpír vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet az emberi vér íze. Meg az is történt, hogy a múlt héten a strandon anya foghagymást lángost evett én meg teljesen rosszul lettem a szagától...De egyébként sem éreztem jól magam előtte, mert fehérbőrű vagyok és nem bírom a napot sokáig, hamar leégek.


Emlékszem egyszer óvodában megharaptam az egyik gyereket, szóval nem most jött elő bennem ez az Alkonyat hatására, ami egyébként a kedvenc könyvem!


Szerintetek vámpír vagyok???


13/L


2010. júl. 17. 18:26
 61/99 anonim ***** válasza:
53%
:D:D:D:D ne csinálj már még nagyobb hülyét magadból, meglátszik, hogy milyen h*lye vagy:D:D nagyon gyenge "poén" volt aranyom, úgyhogy nem vitás ki a nulla és ki nem, mondjuk rossz lehet, h ennyire unatkozol :D Nevetséges bármit is írsz, még ha azt is állítod h kamu, nem kamu, minden szögből gáz vagy
2010. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
53%
Ja még annyi, hogy gyenge beszólás volt...mivel legelejétől azt írtam, hogy kamu az egész, ezek szerint szerinted is az a hülye, aki elhiszi, akkor minek írod, hogy igen, ez a helyzet?:D:D LOL
2010. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 A kérdező kommentje:
Ha visszaolvasod a válaszokat, akkor látni hogy mindenkinek leesett hogy poén a kérdés, csak neked nem!
2010. júl. 19. 14:34
 64/99 anonim ***** válasza:
53%

Ezen mit lehet röhögni?Röhögni senki sem röhögött, elég gyenguszka vagy..inkább szánalmas az, hogy neked ennyi a szinted h felteszel egy hülye kérdést, aztán hú, írod h poén volt:D szint megvan.

Mellesleg vidám ember vagyok és szeretem a poénokat, de ezt senki sem nevezi annak,inkább sajnálatnak.

2010. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 A kérdező kommentje:
És hogy valaki itt veri magát, azt minek nevezed?
2010. júl. 19. 14:48
 66/99 anonim ***** válasza:
53%

Hú, hát poénnak tényleg elég gyenge:) Azért is hiszik el simán,hogy komolyan gondolod, a mai 13 évesek simán ilyenek:D

Amúgy nevetséges mi van benne?Mert az tényleg nincs, azon kívül, hogy foGhagyma..:)

Én sem szeretem az ilyen ezoteriás cuccokat, de mégsem vagyok annyira debil, hogy feltegyek egy poénosnak sem mondható kérdést:) aminek tényleg semmi értelme és nevetni se lehet rajta:D

Bocsi, de ha megnézed a válaszokat, nem mindenki találja poénosnak, mivel poén az nincs benne, csak szánalom tényleg.Azért nem tudom, mi késztet 1 embert hülyeség kiírására, aztán beeteti azt h hazudtam, hú, leesett az állunk!

2010. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
48%
Nem verem magam,nem úgy mint te!Nem mondod,hogy neked ez a baromira vicces meg poénos, és hiába írod h de nagy vicc,csak a saját szintedet mutatod, neked ez a mindennapokban a boldogság, hogy kitalálsz egy zagyvaságot,leírod ide h hülyét csinálj magadból, hogy van még ember, akinek ilyesmi eszébe jut, aztán véded magad,hogy kamu és nevessünk egy sületlenségen.Tényleg gratulálni tudok neked, azért írok még mindig ide, mert elég nehéz felfognom, hogy vannak még ennyire visszamaradott emberek, mint te, és hiába próbálsz engem szapulálni, te is tudod h ki az agyilag 0 és ki nem;) pápá
2010. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
53%
Ha ez vicc volt, akkor eléggé erőltetett...Kicsit nekem olyan azzal a hirtelen "csak vicceltem" válasszal, mintha a védekezőmechanizmusod jött volna működésbe. Ha pedig tévedek, akkor üzenem, hogy taláj értelmesebb elfoglaltságot. (Megjegyzem ne várd el az emberektől, hogy viccnek vegyék, ha ebbe a témakörbe teszed. Az oldal azért jött létre, hogy az ember számára fontos kérdésekre választ kapjon, tehát természetes, hogy komolyan válaszolnak neked. Még ha hülyeség is az,amiről érdeklődsz...Ennek a kérdésnek a humor témakörben lenne a helye. Tehát ha azt szeretted volna, hogy az emberek lazán, viccesen fogják fel, akkor miért nem oda tetted?)No comment...Egyébként foKhagyma.
2010. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
30%

KOMOLY DOLGOKRA SENKI NEM ÍR ILYEN HULYESÉGEKRE MEG MAJDNEM MINDENKI!

nem vagy vámpír

nem is voltál

nem is leszel

és nem is vicces amit írtál és máskor ne az ezotériába tedd ezt az értelmetlen kérdést hanem a HUMOR-hoz X(

2010. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
29%
nincs valakinél egy tampon?
2010. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!