Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Álltatok már a gonosz szolgála...

Álltatok már a gonosz szolgálatába?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért, mit csináltatok és hogyan értétek ezt el? Szándékosan vagy véletlenül?
2011. jún. 21. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:

Kedves Won.


Köszönöm a megértést, és pozitív hozzáállást. :)


Kedves Kérdező.


Őszinteséget sugall, hegy bevallod, rám akartad erőltetni az igazadat, de ha figyelmesen olvastál, én tökéletesen egyetértettem veled abban, hogy a félelem, ha már ez volt utoljára szóba hozva, létező dolog, de igazság szerint nem egyenlő az ösztönnel, ezt pedig példákkal is alátámasztottam...én csupán annyit tettem, hogy próbáltam veled megismertetni egy szélesebb körű magyarázatot, hogy ne legyél tévedésben, és megemlítem, nekem teljesen megfelel, hogy nem hiszed/fogadod el, de én a szavaidból ítéltem meg(értékeltem) a hozzáállásodat, és semmiféle indulatot, vagy éppen győzködést nem képzeltem mögé, ezért is folytattam a beszélgetést, ismertetést, mivel úgy gondoltam azért reagálsz, mert érdekel. ugye ha nem érdekelt volna, akkor az írtad volna már korábban, hogy nem hiszed el, és zárjuk le a dolgot, de nem ezt tetted. :)


Kedves Fisz.


Mindketten a Természettel való harmóniára törekszünk, mindketten a tudatban való szabadság eléréséért "küzdünk". Egyetlen "különbség" van a felfogásunkban...hogy te azt az embert, aki állítólag gyűlöli az "Istenedet", szintúgy gyűlölöd, pedig a természet része...én pedig nem. De ez is rövidesen el fog tűnni köztünk.

Egyébként én csak simán ember vagyok, így mindenki nézetét vallom, minden vallást képviselek...persze a tévedésektől megtisztítva. :)


üdv és köszönöm nektek a beszélgetést

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem remélem nem zavarok meg semmit.


Az egyetemen van egy nő aki mindig hosszú fekete ruhában jár, fekete palásttal és egy ötágú csillag van a nyakában. De még nyáron is így járkált.

Ő a gonosz szolgálatában állhat? Vagy csak ez egy bejáratott cucc a varászlásban? Ez adja az erőt?

2011. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:

A csúcsos sapkát elfelejtettem.

Pont olyan mint egy boszi öltözködésre csak a seprű meg a macska hiányzik.

De nem merem kiröhögni nehogy csináljon már valamit. Inkább nem vonzom be a bajt.

2011. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valami szekta tagja, vagy sátánista, vagy valailyen számítógépes játék megszállottja.
2011. júl. 3. 06:12
 65/80 anonim ***** válasza:
Csúcsos sapka? Sátánista olyat nem vesz fel... Ez biztos hogy egy wicca.
2011. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:

Mi az a wicca? Veszélyes?

Amúgy én próbáltam eladni a lelkem hogy milliárdos legyek egy ideig de valszeg nem ér annyit a lelkem :S:S:S

2011. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
Egy idióta elkeresztényesített neopogányság, hamis mágikus törvényekkel amik bizonyítottan nem léteznek.
2011. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 Won ***** válasza:
Én is wicca vagyok, de ilyet azért mi se hordunk. Csúcsos sapka? :D
2011. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 Won ***** válasza:

Kedves Fisz!


Ez fáj, hogy ez a véleményed rólunk, wiccákról, de tudod, hogy elfogadom. Igaz, hogy neopogány, viszont szerintem félreismerted a vallást. Az előző kérdezőnek a válaszom az, hogy nem veszélyes. Tiszta jóindulat és fehérmágia. szerintem ismerj meg minket jobban!


Üdvözlettel: Won

2011. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:

Won, pont ez a probléma. Én is neopogány vagyok, gondolom már olvastad pár írásomat. Az ősi pogány vallásokban biztos hogy nem léteztek olyan törvények mint amilyeneket a wicca állít, ha már csak azt nézzük hogy halomra ölték egymást akkor is a háborúk során. Sőt a druidák is otthon voltak a támadó mágiában. Viszont eddig nem lenne bajom a wiccával, mondanám hogy oké, elfogadom, legalább nem agy-mosottak.

DE sajnos a wicca egy elkeresztényesített neopogányság. Ezzel te most biztos nem értesz egyet, na de hallgass ide. Mi a wicca célja? Egyesülni az univerzummal a "fénnyel" vagy a teremtő erővel vagy hívjátok akárhogy is. Na és nézd meg ezt az idézetet a judeo-keresztény bibliából:

“Legyenek eggyé, mint ahogy te Atyám egy vagy velem és én veled, s ők is legyenek egyek velünk…” – Jézus (János 17:21)

Érted mi a probléma? Ti nem az Istenek/Démonok asztrális világába, "univerzumába" akartok jutni a következő reinkarnációtokig, hanem egyesülni akartok a kollektívával mint a keresztények. A "Fény" egy angyali entitások által fenntartott kollektíva, ezt ők "Menyországnak" nevezik. Ez a baj a wiccával, hogy hiába vagytok pogányok, így is úgyis a Jehovának nevezett energiaörvényt tápláljátok halálotokkal.

2011. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!