Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor álltatok át végleg a...

Mikor álltatok át végleg a sportkocsiról a kis esernyőkocsira?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a sportkocsi esernyőkocsi volt, úgyhogy kb. 8 hónapos korában, mikor már ült.
2011. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk az bolygókerekes ernyőkocsi is majdnem vízszintre dönthető. Kb 9-10 hónaposan kezdte el használni a babám, előtte még a nagy újszülöttkocsiban volt, mert nagyon szeretett hassal előrefele nézelődni. Aztán kb 12 hósan újra előszedtem a nagy kocsit, mert nagy hó volt, és a bolygós kocsit nem tudtam tolni. De ezt a nagykocsit is lehetett ülve használni.

Második babám jobb szeretett üldögélni, nála már 5 hósan elővettem a kis bolygós kocsit, és végleg el is raktam a nagyot.

2011. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esernyőkocsin azt a kis 3 kg-s semmit sem tudó kocsikát értem... Másfél év fölött elég kizárólag egy olyan? Nem tudom, eladjuk-e a menő sportkocsit, amíg garanciás.
2011. okt. 15. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég egy olyan, bár nekünk nincs (2 gyerek). Onnan, hogy a gyerkőc már nem fekszik le a kocsiban, tökéletes az a pici kocsi is. Csak azoknak gagyi a kerekük, nincs bevásárlórészük (én ezért nem vettem).
2011. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Soha sem használtunk esernyőkocsit.

Sportkocsit is csak nagyon kevés ideig. Amikor már stabilan, rendesen tudott járni a lányom akkor jött a lábán. Ha elfáradt, megpihentünk - nem vettük ölbe.


Így az lett az eredmény, hogy mostmár szépen el lehet menni vele kirándulni, jön a lábán, nem cipelteti magát, és kocsiba sem akar szállni mert nem is nagyon tudja mi az az esernyőkocsi.

2011. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsóhoz csatlakozom, 15 hónaposan indult el a fiam egyedül, 16 hónapos kora óta kizárólag gyalog közlekedünk (mármint kocsi nélkül). Eszembe sem jutott esernyőkocsit venni. PErsze más a helyzet, ha muszáj vinned (mert pl. esőben-hóban 1 óra gyalog az ovi/bölcsi)
2011. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!