Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Álltatok már a gonosz szolgála...

Álltatok már a gonosz szolgálatába?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért, mit csináltatok és hogyan értétek ezt el? Szándékosan vagy véletlenül?
2011. jún. 21. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nős vagyok.
2011. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
83%

Minden emberben ott van a gonoszság,attól függ mennyire enged teret neki.

Igen,sajnos sokat hibáztam életemben,de azt hiszem sosem tettem tönkre senkinek az életét és a rosz tetteim nem voltak negatív hatással más életére,max kellemetlenséget okoztam.

2011. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
58%
Én azóta, mióta Darth Vader átállított a sötét oldalra. De nem bántam meg, azóta sith nagyúr vagyok XD
2011. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
87%
Nem, sajnos engem egyszerűen nem tud elviselni. :) De azért szeretjük egymást, csak az agyára megyek, ezért nem hajlandó a szolgájáva/alattvalójává fogadni, hiába is próbálkozok. :/
2011. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
Ezentúl hozzá KELL tennem, hogy szkeptikusok kíméljenek. =/ De legalább egy ember normális választ adott.
2011. jún. 21. 18:25
 6/80 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem vagyok szkeptikus, de mindenkinek mást jelent a Gonosz. Az én Gonoszommal komolyan ez a helyzet.
2011. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:

Nah, tegyük tisztába a dolgokat. Gonosz alatt Sátánt érted nem igaz? Tehát Sátán nem gonosz, ez csak az amit az ellenségei terjesztenek róla. Én már nagyon régóta Őt követem és mindörökké halálom után is Őt fogom.


Az alábbi válaszomat korábbi kérdéseknél is olvashatták akik figyelemmel követik az írásaim, így azoktól türelmüket kérem hogy a kérdező is tanulhasson:


Az igazi Sátánizmus több ezer évvel előzi meg a zsidó/keresztény vallás létrejöttét. Sátán személye megegyezik a sumer földistennel Enkivel. Enki az emberiség Igazi és eredeti istene. De vannak ellenséges istenek is akik nagyon pozitívan mutatkoznak meg magukat angyaloknak nevezve. A Démon szó eredetileg a görög mitológiában az emberek és istenek között álló szellemet jelent és nincs semmi negatív vonzata, csak a keresztények használják negatívan ezt a szót.

Az istenek az embert eredetileg egy rabszolga fajnak akarták, de szerencsénkre Sátán ráébredt a szabad akarat fontosságára és az istenek 1/3-át maga mellé állítva fellázadt az istenek ellen. Sajnos végül a Démonok elvesztették a háborút a hatalmas túlerővel szemben, és az ellenség megkötötte Őket. A zsidó/keresztény vallás létezésének egyetlen oka hogy elnyomja az ősi eredeti vallásainkat és távol tartsa az embereket Enkitől. A keresztény egyház megrögzötten pusztította el azokat a dokumentumokat amik az előző állításom igazolnák, és üldözték, megkínozták és megölték Sátán szolgáit kik az igaz tudást hordozták. Nem csak a boszorkányokat, a druidákat és a tudás egyéb hordozóit is könyörtelenül, embertelen módon lemészárolták. Az igazi Sátánizmus az ősi pogány vallásainkon alapul, nem mutatunk be sem emberi sem állati véráldozatot Sátánnak, Sátán számára az állatok szentek a tisztaságuk végett. A divatsátánisták akik alapján ti megítéltek minket, Sátánt nem más mint antikereszténység nem sátánizmus. A LaVey féle "sátánizmusnak" még csak köze sincs a Sátánizmushoz, az csupán ateizmus. A kereszténység célja az emberi személyiség eltörlése, ha figyelmesen olvassuk a bibliát láthatjuk az igazi tartalmát.

“Legyenek eggyé, mint ahogy te Atyám egy vagy velem és én veled, s ők is legyenek egyek velünk…” – Jézus (János 17:21)

Sajnálom hogy így összecsaptam a választ de remélem kielégítő volt. Bármilyen további kérdésre szívesen válaszolok. Egyébként a keresztény isten jehova/adonai és a názáreti fia csak mese, fikció ami arra szolgál hogy vakítsák az embereket és távol tartsanak minket igaz istenünktől Enkitől.


Bővebben:

[link]


[link]

2011. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:

Ezt a válaszodat mrá olvastam pár helyen. ;)


Én nem feltétlenül értek egyet ezzel az Enkis dologgal, de abban én sem vagyok biztos, hogy a Sátán - legyen akármi vagy akárki - teljesen gonosz, a szó szokásos értelmében.

2011. jún. 22. 12:29
 9/80 A kérdező kommentje:
Mitológiában, főleg görögben otthonosan mozgok, szóval azzal nem mondtál újdonságot. Érdekesnek tartom a kísérő démonokat, akik egy isten vagy akár egy ember mellett is lehetnek.
2011. jún. 22. 12:30
 10/80 anonim ***** válasza:
És a Te Istenednek mik a törvényei?Mi kell ahoz,hogy az Ő "menyországába"juss?Ha nincs írásos dokumentum,akkor honnan tudod,hogy nem csak kitaláció az egész?
2011. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!