Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi rejlik a tükrökben?

Mi rejlik a tükrökben?

Figyelt kérdés

Miket rejtenek a tükrök? Mire lehet a tükröket használni? Jó és rossz oldala is van, vagy csak az egyik?

NEM KÉREK olyan válaszokat, hogy látom magam benne, meg hogy ez hülyeség!!! -.-


2010. okt. 1. 18:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
Már csak azért is megéri, legalább megvan az esélye, hogy valaki kiábrándul ezekből. Nah majd add meg az e-mailedet, vagy valami elérhetőséget, és amikor majd 2012-ben nem lesz világvége, örökké azzal foglak nyaggatni, hogy nem volt igazad!:P Asszem ezt az ötletet már kiírtam máshova is! XD
2010. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim válasza:
0%

Helo!


Tükörről én azt tudom, h elszívja az energiádat,ha a közelében alszol, de hogy miért,azt nemtom.


Viszont valaki mondta nekem valamikor,hogy ha elég sokáig állsz szembe a tükörképeddel,akkor megláthatod az igazi énedet, és nem mindenkinek szép.

2010. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
38%

Itt ez a sztori.Hát...nem tudom mit gondoljak róla, ez egy olyan legenda féleség.

Állítólag minden embernek van egy gonosz hasonmása,aki a sötétség (a tükör) világában él.Ezek nagyon önző,és féltékeny démonok,akik irigylik az emberektől a boldogságot, és a többi jó dolgot.Nos, a legenda szerint, ha pont akkor törik össze egy tükör, mikor az a te tükörképedet mutatja, akkor nagy a baj, mert helyet cserélsz a saját tükörképeddel,és te kerülsz bele a tükörvilágba.Ezek a "hasonmások" nagyon gonoszak.Akik hisznek benne, azok ezzel magyarázzák hogy a kedves, és aranyos emberek, akikből gyilkosok, és rablók lesznek egyik napról a másikra,egyszerűen a tükördémonok áldozatai lettek.Nem hiába mondják, ha összetörsz egy tükröt, 7 év balszerencse vár rád.

2010. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

M.V

Egyszerűbb képzeletbeli tükörizékre kenni a dolgot,mint sem belátni hogy valójában egy pszihopata állast,vagy őrült,nagyon emberi jellemvonás ez a hárítás :)

2010. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
28%

tetszik ez a legenda, de nem sok valóságalapja van :)

tükröt összetörni azért balszerencse illetve azért nem mégy férjhez, mert piszok drága volt anno, és a kelengye része is.. ugye az asszonyka kötelező tárgya, amit vinnie kellett a házasságba.. belátható, hogy ha kuporgatni kell rá még hét évig, akkor nem lesz lagzi :)


tükörvilágok mindenesetre léteznek, ahogyan a saját lelked mélyére is bepillanthatsz velük, és legyőzheted az ott fészkelő rosszat, vagy a benned lévő kis démont :)

2010. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
Nincsenek szellemek.
2010. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

En is csak tortenetileg tudok hozzaszolni, hiszen ami az en vilagomban igaz, a tiedben nem biztos, hogy az.


Anno, mikor elkezdtem foglalkozni a "nem evilagi" lenyekkel (szellemek, entitasok stb), sajat belso onvalommal, dolgoztam tukorrel. Volt egy nagy tukrom, ami ele leultem es egesz alakomat lattam benne. Este meggyujtottam ket gyertat, a tukor ket vegehez raktam, semmi mas feny nem volt a szobaban. Csak arra koncentraltam, hogy igazi onvalom arcat meglassam, ki vagyok en, kive kellene valnom. Mar nem tudom pontosan, mit lattam, de azota megvaltozott az eletem, mert ugy cselekedtem, ahogy akkor abban a pillanatban ereztem. Ugy erzem, a szamomra helyes uton vagyok.

Masik alkalom: ugyanilyen szitu, gyertya a tukor elott, arra koncentraltam, hogy "van-e valami baj, amirol tudnom kell?" a tukorkepemen kirajzolodni veltem nagyapam arcat, verfoltokat veltem felfedezni a tukorben. Megijedtem. Masnap kaptuk a telefont nagyanyamtol, hogy nagyapam a korhazban van, keringesi zavarokkal.


Mindenesetre, ha tukorrel probalsz dolgokat, a vegen MINDIG zard le a tukrot!!! Ez fontos, kulonben meglehetosen nyugtalan ejszakaid lesznek.

2010. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:

És hogyan lehet/kell lezárni egy tükröt???????

Kérlek írd meg mert nagyon fontos.

Pár napja felkeltem az éjszaka közepén, mert szomjas voltam,és a fürdőszobán keresztül mentem át.

Nem akartam villanyt kapcsolni, ezért egy öngyújtóval világítottam,és véletlenül a korom sötétben belevilágítottam a tükörbe.Azóta egyre lehangoltabb, és feszültebb vagyok.Mintha kezdenék depressziós lenni.Nem látok kísérteteket,vagy ilyesmi...de azt hiszem ez sokkal rosszabb.Szóval tudnál segíteni?

Hogyan lehet utólag lezárni a tükröt?

2010. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
Ne képzeld be magadnak. Kezdetnek megteszi...
2010. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
69%

Utolsonak igaza van. Ha nem hiszel benne, nem arthat semmi. Ha elhiszed, hogy kinyitottal egy kaput, ugy is tortenik minden.

Ha szukseges neked igezet ahhoz, ogy megnyugodj, akkor itt az en regi modszerem: felfele allo pentagrammot vagy keresztet (feher vallasi jelkep) rajzolsz ra, nyitott tenyered odaforditod fele es hatarozottan elmondod h mit akarsz. Pl "itt nem jossz at". En ezt szoktam mondani.


Minden magia akkor hat ha hiszel benne, mashogy nem fog.

Szkeptikusok, viduljatok! :)))

2010. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!