Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » M u s e! Szerinted miben...

Sztív2000 kérdése:

M u s e! Szerinted miben rejlik a sikerük?

Figyelt kérdés
Rajongók, nem rajongók! Miért szeretitek / nem a Muse-t?
2011. márc. 20. 23:29
1 2 3
 1/30 Thurston ***** válasza:

Jókor voltak a jó helyen, ahogy mondani szokás. Engem személy szerint hidegen hagynak. Nagyon tucat.


Egy kis tréfát még azért beszúrok ide.

http://www.youtube.com/watch?v=y55gBPKxQYo

2011. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hát ez elég érdekes. Fake. :)
2011. márc. 20. 23:38
 3/30 Thurston ***** válasza:
Ami azt illeti, oda van írva, hogy paródia. Így kissé túl komolykodósnak tűnik a "hamisítvány" kifejezés.
2011. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Én imádom a Muse-t.

Szigeten voltam rajta,és marha jó volt.

Hát egy csomó lány szereti kinézetük miatt.Matthew Bellamy-t (énekest)sokszor jelölték a "legszexisebb előadői" díjra.

A hangja bámulatos, angliába a legjobb gitárosok közt van (azt hiszem top 20).Sok jó kritikát kapott,még akik nem szeretik,azok is elismerik.

Az angolok spec. az alternatív zene ,és imádják (én is).

Jók koncerten,és technikás számaik vannak ,jól össze vannak rakva.

Igen.Jókor voltak jó helyen ,mert mikor elkezdték rá pár évre volt nagy szezonja az alternatív rocknak.

Engem is vonzz nagyon ezek a Brit stílusok.:)



kedvenceim pl:

http://www.youtube.com/watch?v=c-UhmfOTOLI (plug in baby)


http://www.youtube.com/watch?v=fsHcvQRRsY4

(Map of your head)



----meg még sok más---

18/F

2011. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom,miben rejlik a sikerük,mindenesetre szeretem a zenéjüket,tetszik a dallamuk,általában a dalszövegeik is.
2011. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Thurston ***** válasza:

"Jókor voltak jó helyen ,mert mikor elkezdték rá pár évre volt nagy szezonja az alternatív rocknak."


Hát azért nem ennyi. Mert ennyi erővel millió másik banda is befuthatott volna.


Mondjuk a kommentednek nem is ez a legérdekesebb része, hanem hogy technikás, jól összerakott zene (popzeneként nyilván jól össze van rakva, de azért...), meg hogy Matt tudását azok is elismerik, akik nem szeretik. Ez már-már vicces szerintem. Komolyan semmi bajom nem volt eddig ezzel a bandával, de miután ilyeneket olvasok... Mármint én eddig pont úgy gondoltam, hogy aki szereti, az is belátja, hogy totálisan tucat, minden tekintetben. Akár énekről, akár gitárról van szó, eszembe nem jutna ez a gyerek, hogy "hú de tud".

2011. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

23:46


:O

En csipem a Muse-t. Szorakoztato zenet szolgaltat, a maga vilagot-meg-nem-valto modjan. De itt akkora holdkoros baromsagokat irtal, hogy el se akarom hinni. Ugyerzem kiakadt a fanboy-merom. Kb minden masodik gitaros/enekes tobb eredetiseggel es technikai tudassal rendelkezik, mint Matthew.


Amugy ja, jokor jo helyen. Nem art tudni, hogy az indie alapvetoen ennel sokkal kevesbe "eroltetett" mufaj, az alapveto lenyege pont a popularitastol valo elszakadas, es egy amolyan "igazi indie-arc" hanyingert kap az ilyen bandaktol (en nem szeretem az indie-t, ez nyilvan azert tetszik), de a popularitashoz pont az kell, hogy egy alapvetoen underground mufajt elsok kozott tegyel jellemtelenne (ettol lesz valami konnyebben emesztheto sokak szamara), es maris jon az emtivi, meg egyebek. En ezt csak Metallica-szindromanak hivom.

2011. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Baromi mások az átlagnál, teszik ezt egyedi dallamosság ötvözésével és ... huhh, felülírták az az alternatívságot. A kérdésre, amit feltettem szerintem sose lesz válasz. :) Érveket várok.

Mettyu, így tovább. És akkor nem lesz resistance :)

2011. márc. 21. 00:05
 9/30 anonim ***** válasza:

Én is szeretem és elismerem ,hogy sokszor a marketingjük miatt szeretik.Tiszta.

Rácáfolok azért oké?


Bellamy a Gigwise szavazásán a 19. helyen végzett, mikor minden idők 50 legjobb gitárosát kutatták.[2] A Total Guitar olvasói szerint a Bellamy által írt Plug In

Babyben minden idők 13. legjobb gitárriffje szerepel. 2005 áprilisában a Kerrang! magazin a világ 28. legszexisebb rockerének választotta, de ezt később módosították, így végül Bellamy 1. lett. Ezt a díjat 2003-ban és 2004-ben a Cosmopolitan olvasói is neki tulajdonították. Az NMEtől is nyert díjat ilyen címmel, 2007-ben majd 2009-ben. Bellamy úgy kommentálta az eseményeket, hogy "ő túl alacsony, hogy szexi legyen" (mindössze 172 cm magas), szerinte Dominic Howardnak, a Muse dobosának kellett volna nyernie. Szintén ez a magazin nevezte minden idők 14. legnagyobb rock and roll hősének, Bob Dylant és John Lennont is maga mögé utasítva! A Muse még a legszexisebb zenekar címet is magáénak tudhatja.[3] Ezeken az elismeréseken kívül, a Total Guitar 2010ben az új generáció Jimi Hendrixének nevezte, és megválasztotta az évtized gitárosának. A Guinness Rekordok Könyvében is szerepel, 140 gitárt tört össze az Absolution idején, ezzel ő törte össze a legtöbbet egy turné alatt.[2] A BBC az elmúlt 30 év 3. legjobb gitárosaként tartja számon.



Bellamy hangja A2-től B♭4ig, falzettel pedig A5ig terjed. Legmélyebben a Spiral Static című számban énekel. Elmondása szerint legmagasabban a "Feeling Good"ban, a "Hyper Chondriac Music"ban és a "United States of Eurasia"ban énekel, ahol A4 ig emelkedik a mellkasi hangja.[forrás?] Stúdiófelvételen a valaha elért legmagasabb hangot a "Showbiz"ben énekli ki, amelyben G#5-nél jár, élőben pedig a Muscle Museum előadásánál még az A5-öt is elérte.[forrás?] Egy orvosi vizsgálat szerint Bellamy hangszálai nagyon kicsik, innen ered a férfiaknál szokatlanul magas hangja. Régen ezért nagyon szégyellte magát, de már levetkőzte az ezzel járó gátlásait


[link]

Ellenőrizd ha nekem nem hiszel se**fej!

2011. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

[link]


Ez lemaradt.

2011. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!