Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi rejlik a Death Note (anime)...

Mi rejlik a Death Note (anime) sikereben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Ott a rézf.szú bagoly rejtőzik.
2010. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Nemtom, sztem minden anime ugyanolyan...nemtom, a bátyám, mit eszik rajtuk :S
2010. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cikket írsz? Miért nem nézed meg? Egyszerűen: eredeti; logikus; jól kigondolt; jók a karakterek, a párbeszédek; intelligens... fantasztikus.
2010. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem irok cikket,csak kivancsi vagyok masok velemenyere
2010. márc. 16. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Célközönséget elkapták... Ami nem 12-16 évesekből kéne álljon, akik eljutnak az eeeeeelllll-ezésig :)
2010. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

röviden és tömören egy betű : L

:D

2010. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a különbözőség. Ha Light/Kira kardot ragadna és azzal támadna L-re ez is belecsúszna abba, amiből talán már túl sok van (persze egyeseknek én ezeket is imádom:D).


A Death Note a logikus gondolkodáson, a két fő ellenség egymás ellen tett lépésein alapul, és mindössze alig néhány lövés dörren el az egész alatt, mégis végig izgulsz. Bár talán mikor L meghal kicsit ellaposodik, de szerintem elejétől végéig kiváló, mert ÉRDEKES!

2010. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!