Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lelkileg tonkremegyek 15f?...

Lelkileg tonkremegyek 15f? Minden emberben ott rejlik a suttyóság?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokszor tulreagalom a helyzeket, de ez a tudat nem nyugtat.

Volt egy 16L akivel nagyon szerettük egymást (nem párkapcsolatkent, akkora szerencsém nincsen :D) megbiztunk egymásban, ha kellett jókat poenkodni az is megvolt.. Rengeteg hulyesegemet megbocsatotta mar, stb.. Erre, mint kiderült, uszitja az egyik nálam jóval idősebb (undoritoan ocsmány kinézetű, primitív, és bunkó) ismerősét, hogy idegesitsen... Én persze leszarom azokat, akiket lenézek (igen, nagyon le tudok valakit le tudok valakit nézni, aki kiharcolja magának). Próbáltam szépen, erőszakosan , próbáltam visszaidedgesiteni, próbálta nem válaszolni neki, de nem adta fel amíg le nem tiltottam skyperol... Oszt mikor kiderült hogy ok ketten meg milyen jót szórakoztak rajtam, mondtam a lánynak, hogy azt a barátját leszarom de hogy ő erre a színtere süllyedt az mar faj, igen, elértek hogy ideges legyek,legyetek hát boldogak -.-

Ezek után "természetesen" sajnálta meg minden, de nemtom ez mennyire szívből jött. Nem tudok rá haragudni, de nagyon megvisel, na...


2011. márc. 20. 12:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Most ez egy történet volt a sok közül... Nem is ez a lényeg, hanem hogy ilyen lelki bajos ember mit kezdjen magával? Pszichológus?
2011. márc. 20. 12:12
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

"Volt egy 16L akivel nagyon szerettük egymást (nem párkapcsolatkent, akkora szerencsém nincsen :D) "


Kedves barátom, éppen hogy óriási szerencséd van. Azt ajánlom, menj el egyet kirándulni, hallgass zenét, lazíts, és örülj, hogy egy rongy emberrel kevesebb van az életedben. Tekints a jövőbe, és járj nyitott szemmel. A következő kapcsolatodban már okosabb leszel majd.

2011. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez az optimista gondolkodás amiről nagyon régen "leszoktattak"... :// ez a "rongy ember" meg olyan ember, akit igazán szerettem/szeretek
2011. márc. 20. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan!!Nem csak a vers a tanulnivaló!!! Az egész élet az.Hogy ki tud szűrni az igaz barátot,a hamistól.A fontosat,a nem fontostól.menj szórakozni,keress más barátot.És tanulj belőle.
2011. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jajj most ez egy történet a sok közül, csak ez a legfrissebb... De nem tudok csak úgy továbblépni... Depis leszek ha így folytatom vagy nem tudom...
2011. márc. 20. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert mik történtek még?
2011. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most nem mesélem el az elettortenetemet... :))

Tipikus pl. ezek a hátam mögötti dolgok...

Vagy mikor kicsi voltam, csendes volt meg visszahúzódó, oszt akkor is mindig basztattak...

2011. márc. 20. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj én is ilyesmi voltam mint te most mikor 15 voltam. Akiben megbíztam az átbszta a fejemet és nem figyeltem oda azokra akikre oda kellett volna... Hidd el, hogy2 év múlva az egészen csak nevetsz mint én most így visszagondolva. Én rájöttem arra, hogy nagyképű voltam és sok mindenkit lenéztem azért bántak velem úgy ahogy... És visszagondolva teljesen igazuk volt. Érdekes mióta változtattam ezen a "nagyképűségemen" de mégis szótlan voltam és úgy nagyképű mert sok mindent megtehettem a szüleim miatt... De ez most mind1 is. Az a lényeg h mióta nem vagyok ennyire nagyképű nem is bsztatnak és jól kijövök mindenkivel... Aztán lehet a te eseted más csak hátha adtam valami 5letet.

17F

2011. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerős .. (: Velem is ez volt : kisebb voltam és visszahúzódó , csendes , folyton csesztettek. Most meg engem is kibeszélnek a hátam mögött .. De tudod mit ? Engem már rég nem érdekel. Ha ők ettől élveznek el , akkor nyugodtan csinálják , úgyis beszélek velük max. 3-4 mondatot egy hónapban , és inkább vagyok azzal a pár igazi barátommal.

14/L

2011. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!