Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi rejlik a tükrökben?

Mi rejlik a tükrökben?

Figyelt kérdés

Miket rejtenek a tükrök? Mire lehet a tükröket használni? Jó és rossz oldala is van, vagy csak az egyik?

NEM KÉREK olyan válaszokat, hogy látom magam benne, meg hogy ez hülyeség!!! -.-


2010. okt. 1. 18:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
Miért ne? Jogom van hozzá!
2010. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:
direkt megkértem, hogy ne válaszoljon olyan, aki szerint ez az egész hülyeség, tehát gyakorlatilag nincs.
2010. okt. 5. 17:53
 43/69 anonim ***** válasza:
35%
A tükrök átjárók. Egy szoba méretű tükröt állíts fel a szoba közepére (vigyázz, nehogy vízérre rakd!) kend be magad lenmagolajjal, és fuss át rajta amilyen gyorsan csak tudsz. Így felfedheted a tudatalattid rejtett zugait.
2010. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
Lol,gondolom akik annyira kitartanak az átjárós verzió mellett leültek egy szellemmel és az szépen elmagyarázta nekik...Amúgy meg szellemek nincsenek,hiába mondja pár ember,hogy látta a világ nagy része nem.Gondolom ebből már le lehet szűrni a következtetéseket.
2010. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
100%
és hiába mondta Galilei hogy mozog a Föld...
2010. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 A kérdező kommentje:

Szerintem az emberek nagy része ugyan azt csinálja most, mint régen a Földdel meg a Naprendszerrel, ahogyan azt az előttem író is említette.

Sőt, az emberek még az emberi szív létezését sem hitték el, mikor elmagyarázta nekik valaki, aki már látta.

Hiába mondták mindketten, senki sem hitte el, mert nem látták. És igazuk lett?

Pont ugyan ez van nem csak a szellemekkel, hanem minden olyan lénnyel, ami szemmel nem látható (az emberek nagy többségének!! :D)

És abban a tükörnekiszaladós elméletben még én sem hiszek XDD persze, nem tudhatom, hogy működne-e vagy nem, amíg nem próbáltam ki, de valószínűleg nem fogom, mert csak azért nem tudok venni egy bazinagy tükröt XD


Elvileg 2012-ben eljön a jól ismert materialista világunk vége, és egy magasabb fokra lépünk, meg van ilyen csillagászati blabla, hogy a Naprendszer beér a Tejút közepére, és megváltozik valami pólus meg mittudomén xD


Remélem, az után már hinni fog mindenki.

De enélkül is egyre közelebb vagyunk már a bebizonyításhoz, és egyre több ember hisz az ezoterikus dolgokban, és a számuk egyre nő!!

2010. okt. 9. 09:47
 47/69 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Hát jól van a Föld, a Naprendszer, meg a szív, de szellemekben, meg boszorkányokban már a középkorban is hittek, de a többség (az okosabbak) még most se hiszik. 2012-ben meg nem "világvége" se nem a "Naprendszer beér a Tejút közepére" (A naprendszer pont, hogy a Tejút szélén van -,-"), hanem csak egyszerű napkitörés, az is csak avval érint, hogy pár órára elmegy az elektromosság. Meg ahogy a tudomány fejlődik, épp hogy a realistákból lesz több.

2010. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:

Majd meglátjuk, hogy mi lesz, hiába vitázunk erről, egyikőnk sem tudja biztosra bebizonyítani, hogy ez vagy az létezik-e.

És írj helyesebben, mert az "evvel"-t és társait szörnyű látni. XD

Remélem nem lesz igazad, mert akkor tényleg hamar eljön a tényleges világ vége.

2010. okt. 10. 12:55
 49/69 anonim ***** válasza:
Nem tudom észre vetted-e, de én azt mondtam hogy 2012-ben NEM lesz világvége. És helyesírásból sem kértem kioktatást.
2010. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:

MONDOM, hogy majd meglátjuk!!


azért, ha akárhova írsz egy ilyet, tudásodtól függetlenül

parasztnak fognak skatulyázni..

2010. okt. 11. 16:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!