Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi rejlik a tükrökben?

Mi rejlik a tükrökben?

Figyelt kérdés

Miket rejtenek a tükrök? Mire lehet a tükröket használni? Jó és rossz oldala is van, vagy csak az egyik?

NEM KÉREK olyan válaszokat, hogy látom magam benne, meg hogy ez hülyeség!!! -.-


2010. okt. 1. 18:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 Isabella95 ***** válasza:
46%
hmmm...találkoztál egy szellemmel?
2010. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
100%
SZELLEMES
2010. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:

én már találkoztam szellemmel,láttam is a saját szemeimmel, de hiába mondom, ezt úgy is csak az hiszi el, aki átélte, és ha nem is hiszel benne, sokkal kevesebb az esélye, hogy veled történik majd ilyen...

amúgy nincs a szobámban tükör, pontosan ezért.

egyébként volt már olyan "álmom" (félálomban voltam), hogy repültem ki a szobám ajtaján, be a fürdőszobába, ahol egy hatalmas tükör állt, de nem láttam benne semmit, aztán arra riadtam fel, hogy már majdnem beszívott a tükör. sz*r volt, de érdekes :DD

2010. okt. 2. 10:31
 24/69 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod bebizonyitani,senki nem hiszi el,ugyanigy volnál te is forditott helyzetbe..
2010. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:

Hello !


Én azt nem vágom, hogy ha léteznek szellemek és átjönnek a mi síkunkra, akkor hogy tudják megszegni a mi síkunk törvényeit ? Itt a gravitációra gondolok meg a teleportra, a falon átjárkálásra és arra, hogy simán megölhetnek.

Ha már a mi síkunkra tévedtek, akkor a ennek a dimenziónak a törvényeinek kell alárendelni magukat, szóval semmi repkedés, meg teleport vagy nem ?

Fordított esetben, ha én mennék át a "szellemvilágba" akkor én is janiskodhatnék olyan dolgokkal, hogy egy érintéssel megölöm őket vagy esetleg repülni tudok, teleportálni stb. ?

2010. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem lehet bebizonyítani sehogy. Mint ahogy azt sem, hogy nem léteznek. De egyszer biztos megtudjuk a halál után :D
2010. okt. 2. 13:30
 27/69 anonim ***** válasza:
34%
A tükör: olyan test, ami a merőlegesen rá eső fényt merőlegesen veri vissza (ezért is látod magad benne). És mivel szilárd anyag, az atomja nagyon nagyon közel vannak egy máshoz, ezért k.rva nehéz lenne bárminek is átmennie. Ha meg a ti kis "szellemeitek" áttudnak jönni, akkor ti miért nem tudtok? Talán mert nem is lehet...
2010. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
Tükröm tükröm mond meg nékem ki a..
2010. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
42%
...leghülyébb a vidéken. Hm, van egy pár ember itt, aki az élen áll.
2010. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
Egy szellem a falon is át tud menni,úgyhogy ebből a szempontból teljesen mindegy,hogy van-e a szobában tükör,vagy nincs.Nekem évek óta itt áll a szobámban egy egész alakos tükör,semmi bajom miatta.Bár az zavart,mikor az ággyal szemben állt,mert minden fény visszatükröződött benn és ez idegesített éjszaka.Én sok természetfeletti jelenségben hiszek,de abban nem ,hogy a tükör átjáró lenne.
2010. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!