Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi rejlik a tükrökben?

Mi rejlik a tükrökben?

Figyelt kérdés

Miket rejtenek a tükrök? Mire lehet a tükröket használni? Jó és rossz oldala is van, vagy csak az egyik?

NEM KÉREK olyan válaszokat, hogy látom magam benne, meg hogy ez hülyeség!!! -.-


2010. okt. 1. 18:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
53%
Higany, ólom (foncsor) meg homok.. Semmi extra. Nincs túlvilági ereje, csak szépen köré felhúzott legenda és mondakör. Mint a vámpírok vagy a jeti... Bloody Mary is csak simán Aragóniai Katalin lánya volt, aki pusztította az anglikánokat...
2010. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
63%

én a tükör nem tükröző oldalára tudok úgy gravírozni h a tükröző oldalon kirajzolódik a kép a háttere meg tükör

jól néz ki

2010. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
53%
Tükörkép.Reggel kisebb csalódást okozhat,de egy kis sminkelés után vagy délutánra már egész jó dolgokat mutathat :)
2010. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

Hallottam dolgokat arról, hogy a tükrök átjárók, és hogy gonosz szellemek jöhetnek át rajta.

Azt szeretném megtudni, hogy ez igaz-e? (Hiszek a szellemvilágban, egyébként.)

2010. okt. 1. 19:36
 5/69 anonim ***** válasza:
50%
Hat, en is hiszek benne, es szerintem igaz.
2010. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
73%
Én is hiszek a szellemvilágban vagy az ehhez hasonlókban, de azért egy ember alkotta egyszerű tükör hogy lenne már átjáró?
2010. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
50%

Összetört tükör. Mitől?


Tegnapi nap folyamán a fürdőszobai tükör magától leesett a falról. Megnéztem és nem láttam annak jelét, hogy eltört volna valami, vagy valahol elengedett volna a ragasztó. Teljesen épp volt ( kivéve maga a tükör része, az ugye összetört ). Milyen babonát, vagy természetfeletti dolgot lehet ehhez kapcsolni?


re


A tükör kiutat talált,hogy többé ne nézhess bele.Egy tükörnek is van ízlése,és nem bírta tovább a megaláztatást.Öngyilkos lett.

2010. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 Isabella95 ***** válasza:
56%
A szobádban semmi képpen ne legyen tükör! Valóban átjáró a szellemeknek. Lehet például olyanokról hallani, hogy teljesen egészséges emberek szívrohamban haltak meg, ez legtöbb esetben amiatt van, hogy a szobájában tükör van, éjjel átjött rajta valami és elvitte a lelkét. Aki komolyobban hisz vagy foglalkozik ilyenekkel annak vagy le van takarva a szobájában a tükör vagy nincs is ott tükre.
2010. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
61%
Nincsennek ilyen tükör izék,ezek mind csak trükökk,szellemek nem léteznek!
2010. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
92%

Mi rejlik a tükörben?

Te.

2010. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!