Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi rejlik a tükrökben?

Mi rejlik a tükrökben?

Figyelt kérdés

Miket rejtenek a tükrök? Mire lehet a tükröket használni? Jó és rossz oldala is van, vagy csak az egyik?

NEM KÉREK olyan válaszokat, hogy látom magam benne, meg hogy ez hülyeség!!! -.-


2010. okt. 1. 18:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:

Utolsó, valóban át tud menni a falakon, de a síkokon csak komoly energiabefektetéssel lehet átjutni és egy szellemnek nincs ilyen energiatartaléka, ehhez jó a tükör nyújtotta átjáró, melyet a te energiáid nyitnak meg, és tartanak fenn, míg szükségét érzed.

Ez persze csak úgy nem megy, nem fog a nagy tükröd átjáróvá válni, hacsak te nem akarod. Akkor pedig gyertya vagy holdfény is szükséges a kapu nyitáshoz, vagy egyéb rituális módok. Ezek a fények vonzzák, vezetik a szellemeket, ez az alapja a gyertyagyújtásnak is halottak napján.

2010. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
Na most szépen összetöröm tükreimet! xd
2010. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:

21:13, nem kell félni a tükröktől :D

Egyszerű használati tárgyak, nem többek, hacsak direktben nem alakítod őket adott időre a célnak megfelelő átjáróvá :)

Ha éjjel botorkálsz a szobádban, biztos nem fogsz nyitott átjáróval találkozni, csak ha szándékosan odamégy és megnyitod rituálisan.

2010. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 A kérdező kommentje:

ez a verzió azért megnyugtatóbb... xD

bár, csodálkoznátok mikre nem képes a gondolat ereje :D

2010. okt. 3. 14:53
 36/69 anonim ***** válasza:
Hát épp attól van itt Ezotéria kategória.
2010. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:

megnyugtatóbb? :D

Pedig értelmileg hajszálra ugyanazt írtam, mint előtte, csak most nem volt a síkátjárós gondolat mellette :D :D

Ne paráztassátok be magatokat annyira, hogy ne fogjátok fel a mondatok értelmét :D

2010. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

csak azt nem értem, hogy azok, akik nem hisznek ilyenekben miért jönnek ide az ezotériához?? csak provokálás miatt, hogy márpedig ilyen biztos nem létezik??

inkább válaszolgassatok más kérdésekre.. xD

én sem válaszolok olyanra, amiről fogalmam sincs, vagy amibe nem hiszek...

2010. okt. 3. 21:29
 39/69 anonim ***** válasza:
Sajnálatból, vagy unalomból...
2010. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 Isabella95 ***** válasza:

Adelinde:


Én mindenesetre hiszek abban, hogy a tükör átjáró. Maga az ezotéria nagyon vonz engem és édesanyámat is. Mindketten foglalkozunk boszorkánysággal és már többször idéztünk meg szellemet. Aki nem hisz az meg ne irogasson ide.

2010. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!