Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Időutazás, mit gondoltok?

Időutazás, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, valaha felfogják találni olyan találmányt ami képes az időutazásra? vagy ez csak képzelet szüleménye marad?


Hozzáteszem, elolvastam dolgokat, hogy 1935-be Willem Jacob van Stockum elméletbe megoldotta de kivitelezhetőbb lesz-e valaha az életben is?


2011. ápr. 16. 20:15
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Köszönöm a helyesbítést, én tényleg 50 évet mondtam. Nem keresek rá a fénysebességre, ugyanis én elméletben, pontosabban képzeletben tételeztem fel a nulla időt. Ha tovább töröm rajta a fejem, akkor a nulla időnél nulla térnek is kell lennie, hiszen ugyanabban a pillanatban vagyok a tér minden pontján, akkor tér sem és idő sem lehet. Sőt, akkor anyag sincs. - Akkor mi van?
2012. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Én azért írtam 5-öt, mert egyrészt felületesen olvastam át, másrészt nem tudtam elképzelni hogy ezen te tényleg 50 éve agyalsz.


"nulla időnél nulla térnek is kell lennie, hiszen ugyanabban a pillanatban vagyok a tér minden pontján"


A térnek csak egy pontján tudsz lenni, már maga a mondatod is paradox (nulla tér vs. a tér minden pontja).


Jól sejtem hogy 50 éve nem tanulsz fizikát?

2012. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Az egy kicsit durva lenne, hogy 50 éven keresztül csak ez töltötte volna ki az "agyalásomat". Jól látod, paradoxon, ám az időutazás témájában forgolódók minduntalan paradoxonba ütköznek. Utolsó kérdésedre visszakérdeznék: Lehet, hogy te pedig az eddigi életed idejében nem tanultál jó modort?
2012. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!