Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Időutazás, mit gondoltok?

Időutazás, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, valaha felfogják találni olyan találmányt ami képes az időutazásra? vagy ez csak képzelet szüleménye marad?


Hozzáteszem, elolvastam dolgokat, hogy 1935-be Willem Jacob van Stockum elméletbe megoldotta de kivitelezhetőbb lesz-e valaha az életben is?


2011. ápr. 16. 20:15
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

bocs mindenkitől találtam egy időutazót:)))

[link]


És kivel beszél? meg min? Mármint jó, hogy hozott egy telefont, de honnan van térerője? Vagy az időbe telefonál? Szerintem ez más.

2011. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

igazából nem biztos, hogy gondot okoz az időparadoxon, mert talán nem is valós ez a probléma. ha helyes a multiverzum elmélet(bocs, ha keverem az M-elmélettel) akkor nyugodtan megölheted a nagyapádat, mivel azzal, hogy visszamentél a múltba, létre hoztál egy újabb univerzumot. és így nem a saját világod beli nagyapát ölöd meg, hanem egy alternatív nagyapát. így te élsz tovább csak annyi történik, hogy az alter éned nem születik meg. a gond inkább az, hogy nem fogsz tudni vissza menni oda ahonnan jöttél, hiába tudsz az időben utazni, az univerzumok között nem tudsz ugrálni. de lehet, hogy mégsem ez a legnagyobb probléma, hanem az, hogy talán az idő nem is létezik.


egy kis olvasni való: [link]

2011. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket gyorsan átfutottam a képeket érdekes lehet, mielőtt elolvasom megjegyezném, hogy a kérdés nem az volt, hogy ha megölném a nagyapám akkor én léteznék-e a jelenben.. na mind1 a telefonos témáról meg 1928-ban jolvan h nemvolt telefon de még ha lenne is térerő tuti nem volt, így kivel tudott volna egyáltalán kommunikálni..
2011. ápr. 17. 01:13
 24/53 anonim ***** válasza:
Nem oldotta meg senki, mert ilyen nincse, ez csak egy emberi kreálemány. Idő nincsen:D
2011. ápr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetséges, épp tegnap fogják feltalálni, de lehet, hogy rosszul emlékszem, és már feltalálták jövőre. :D


Viccet félretéve lehetségesnek tartom, mert úgy gondolom, az idő egy igen flexibilis és jóval szubjektívebb 'cucc', mint azt a tudomány mai állása szerint tudjuk. Arra viszont tippelni sem mernék, hogy mikor és hogyan fogják ezt kivitelezni.

2011. ápr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Gondolj csak bele. Nem használhatná senki. El lenne zárva, ami egy csomó pénz. Max az állam használná olyanokra mint a bűnmegelőzés, de ha a múltban b***akodsz, azzal lehet hogy a jövőt, ill a jelent teszed tönkre (bár a jelen egy relatív fogalom)
2011. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a Deja Vu c. filmet :)
2011. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
75%
Jah ráadásul ha találkozol önmagaddal a múltban, (mert ugye ott is van belőled egy) Akkor újra és újra találkozni fog a múltbeli éned a mégmúltbelibb énjével stb, és egy végtelenbe nyúló körforgást indítasz el. Mondjuk visszamész oda ahol 5 éves vagy (most vagy 15 pl). Mivel az 5 éves éned látott téged, és te is őt, ezért elkerülhetetlen hogy ő ne találkozzon az 5 éves énjével, hiszen megtörténik vele majd 15 éves korában. Macerás dolog. Hagyjuk az időutazást, jöjjenek a teleportok!:D
2011. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
hát :D de én születésem elé mennék vissza ha lehetne xD..
2011. ápr. 17. 14:41
 30/53 _dry_nn válasza:
az időt egyszerű lenne meg forditani de csak egy irányba csaiks egy irányba haldhat és ezt lehetetlen megváltoztatni!
2011. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!