Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Időutazás, mit gondoltok?

Időutazás, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, valaha felfogják találni olyan találmányt ami képes az időutazásra? vagy ez csak képzelet szüleménye marad?


Hozzáteszem, elolvastam dolgokat, hogy 1935-be Willem Jacob van Stockum elméletbe megoldotta de kivitelezhetőbb lesz-e valaha az életben is?


2011. ápr. 16. 20:15
1 2 3 4 5 6
 31/53 _dry_nn válasza:
ja téleg a teleportálás mindenemet oda adnám érte aztán visza lopnám a teleport segitségével =D
2011. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
_dry_nn: megfordítani az időt? hogy gondolod pontosan?
2011. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim válasza:
vissza a jövőbe film, ha elmész a jövőbe, miért kell bujkálnod saját magad elől, hogy ne találkozzatok? felnőttként úgyis emlékszeml, hogy hol bújtál el abban a házban,direkt nem mész arra, hogy nehogy meglásd önmagad, hacsak nem máshogy alakul a jövő, mivel a jövő nem is létezik, az idő sem létezik. hahó, ez lehetetlen dolog.
2011. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
nem nagyon értem mit mondtál de honnan tudná a jövőbeli éned hova bújsz el ha te épp odautaztál " átírni a jövőt " max.. v iesmi, nemfogja tudni a jövőbeli éned h hova bujsz
2011. ápr. 19. 13:34
 35/53 anonim ***** válasza:
Azért mondja ezt, mert a filmben nem a múltba mész, hanem a jövőbe. És ott találkozik a jövőbeli énjével, és bujkál előle. A válaszoló azt akarta mondani, hogy a jövőbeli énje úgyis megtalálná, mivel a jövőben van, és már vele is megtörtént hogy elment a jövőbe (a jövőbeli énje). Tehát a jövőbeli énje elől hiába bujkál, hiszen ő emlékszik hogy hova bújt amikor ő is megcsinálta ezt. Én még mindig maradok a teleportnál, vagy még jobb: állítsuk meg az időt :D Az egyáltalán nem rafkós, de majdnem olyan jó mint visszamenni :D
2011. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
jahh.. értem kösz, ha eléred a fénysebességet akkor megáll az idő :D
2011. ápr. 19. 17:49
 37/53 anonim ***** válasza:
lehet de nem hiszem, mert mondjuk visszamész tegnapra, akkor kétszer lesz ugyanaz a személy egy idöpontban? szerintem a "természet" nem engedi , jó igaz ezt a discoverin hallottam xD
2011. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
ja :P plusz mellesleg ha eléred a fénysebességet, végtelen lesz a tömeged... többek közt.
2011. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
ha láttad volna a filmet abban 2x van benne ugyan az a személy és bujkál a másiktól, még hogy a természet nem engedi vagy mi ilyen hülyeséget..
2011. ápr. 21. 22:07
 40/53 anonim ***** válasza:
most azért lenne hülyeség mert abban filmben bújkálnak egymástól...de mit agyalsz ezen? szerintem meg az a hülyeség amit te hiszel már bocsi
2011. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!