Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Időutazás, mit gondoltok?

Időutazás, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, valaha felfogják találni olyan találmányt ami képes az időutazásra? vagy ez csak képzelet szüleménye marad?


Hozzáteszem, elolvastam dolgokat, hogy 1935-be Willem Jacob van Stockum elméletbe megoldotta de kivitelezhetőbb lesz-e valaha az életben is?


2011. ápr. 16. 20:15
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,hogy feltalálják,de szerintem nem lenne jó.Ha rossz kezekbe kerülne kerülne...
2011. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Bárcsak létezne, és visszatudnék menni egy olyan 10 évet .
2011. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim válasza:
Attól függ, mit tartunk rossz felhasználásnak. Csak magánszemély lenne képes normálisan használni, mert ha állami finanszírozással teszi, amint kész, veszik is el tőle...
2011. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 Dymo ***** válasza:
100%
teljesen mindegy,mert semmit nem vennénk belőle észre. az is lehet,hogy ez már babrált idősík
2011. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem vennénk észre,de attól még lehet rosszabb életünk.
2011. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
szerintem ha egy ember feltalálná akkor azt titokban tartaná.. vagyis én személy szerint igen mert, nekem az, hogy megtudnám tekinteni szüleim gyermekkorát, vagy az 1950-es éveket, többet ér mint temérdek pénzt amit kapnék egy ilyen találmányért.
2011. ápr. 16. 20:48
 7/53 anonim válasza:
Időutazás nem létezik, mert már találkoznunk kellett volna időutazóval történelem során. Az időutazást, természeténél fogva minden korban egyszerre találják fel.
2011. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Remélem nem találják fel. Elcseszünk vmit a múltba és szar lessz a jövő.
2011. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges! Gondolj csak az időparadoxonra. Te visszaugrasz az életed előtti időszakba, találkozol az akkor fiatal nagyszülőddel, megölöd, így neki már nem lesz gyereke, így te sem születhetsz meg. Viszont, ha nem születsz meg, akkor vissza sem tudsz menni az időben, mert nem is létezel.
2011. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges, de csak a jövöbe
2011. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!