Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Időutazás, mit gondoltok?

Időutazás, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, valaha felfogják találni olyan találmányt ami képes az időutazásra? vagy ez csak képzelet szüleménye marad?


Hozzáteszem, elolvastam dolgokat, hogy 1935-be Willem Jacob van Stockum elméletbe megoldotta de kivitelezhetőbb lesz-e valaha az életben is?


2011. ápr. 16. 20:15
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
És ha titokban is tartják, akkor honnan tudjuk, hogy már nem találták fel?:D Az meg esélytelen, hogy esetleg pont én találkoztam volna egy időutazóval, (vagy mennyi az esélye,hogy te vagy én találkozunk eggyel?)..lehet, hogy találkoztak is már valakik csak ugye azt is titokban kell tartani meg úgy sem derül ki csak úgy, hogy mindenki tudjon róla..
2011. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
72%
honnan tudod, hogy nem találkoztál időutazóval? Gondolod, hogy közli, jó napot, én egy időutazó vagyok?
2011. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim válasza:
100%

Úgy tudom, hogy akkor lenne lehetséges, ha képesek lennénk átlépni a fénysebességet, de jelen technikai fejlettségünk mellett ez még várat magára.

Az, hogy jó lenne-e? Hát nem is tudom. Ha csak nekem lenne, akkor biztosan :-)

Kedvenc filmtrilógiám a Vissza a jövőbe. Alapmű :-)

2011. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Hát.. amit az én agyam nem tud feldolgozni,az számomra nem lehetséges,de aztán ki tudja.. mire meghalok... na majd akkor jönnek a szuper találmányok.Nem fogom megérni.Most vagyok 15.
2011. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az időparadoxont mindig akkora kreténségnek tartottam. Miért akarná bárki is megölni a saját nagyapját? :)
2011. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg, egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt írta, hogyha ez már egy manipulált idősík, úgysem lehetne észrevenni. Erről szól Asimov A halhatatlanság halála című regénye.
2011. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim válasza:

bocs mindenkitől találtam egy időutazót:)))

[link]

2011. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
hogyha megölöm a nagyanyám én sem vagyok ez természetes, akár csak a vissza a jövőbe című filmben is többször is látható, hogy pl megváltozik az újság. meg ki beszél gyilkosságról.
2011. ápr. 16. 22:27
 19/53 anonim ***** válasza:
22:02 persze hogy nem úgy értik, hogy direkt megölöd. elég lenne csak annyi is, hogy teszem azt a nagypád elé sorolsz be egy utcába egy autóval, és ő nem tud már átmenni a zöld lámpán. később ér oda valahova, és soha össze sem találkozik a nagymamáddal. na? :)
2011. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
akkor mondok jobbat, találkozol anyáddal a múltba és miattad nem találkozhat apáddal a randin és már is nem élsz, nem kell itt megölni senkit, épp ezért is veszélyes ez az idő utazás HA LENNE, de ez lenne a kockázat gondolom.
2011. ápr. 16. 22:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!