Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit gondoltok az ingás jóslásról?

Jutttka kérdése:

Mit gondoltok az ingás jóslásról?

Figyelt kérdés
Kb. 5 évvel ezelőtt ingával jósolták meg nekem ,hogy lesz egy gyermekem és ez a gyermek fiú lesz.Most van egy 2 éves fiam.2 hete sajnálatos módon volt egy abortuszom,de én még szeretnék kisbabát,így megkérdeztem az ingát megint.Azt válaszolta 3 éven belül lesz egy kislányom.Szerintetek lehet ebben hinni,vagy csak véletlen volt az egybeesés a fiamnál?
2011. febr. 22. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Jutka!


Minden attól függ,hogy mennyire értesz az ingához...hiszen a kisfiadat nem Te jósoltad meg...de most,ha jól értelmeztem("megkérdeztem az ingát"),akkor Te jósoltál...ha tévednék,akkor elnézést kérek az értetlenkedésért,abban az esetben a jósnő hitelességén múlik a dolog...


Remélem,hogy igazat "mondott" az inga...:)

2011. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Az inga mozgását te irányítod a kezeddel, tudat alatt. Ezért az inga csak azt mondja, amit Te szeretnél tőle.


Ha az inga azt mondta neked, hogy három éven belül lesz egy kislányod, ez azt jelenti, hogy vágysz egy kislányra.

2011. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bretso ***** válasza:
23%
Semennyire nem lehet hinni, és igen csak véletlen egybeesés volt. És ha 3 éven belül lesz is kisbabád és történetesen lány az sem igazolja az ingát.
2011. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
ugyanazt gondolom mint a többi jóslásról - hülyeség.
2011. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Valóban így van, ahogy írta már valaki előttem. Ha magadnak ingázol, az mindig bizonytalanabb, mint ha más csinálja.

Különben nekem ez furcsa, hogy valaki ilyet megjósol. Legalábbis nekem at tanították, hogy a születés és a halál csak Istenre és az érintett lélekszemélyiségre tartozik. És hogy ilyen kérdésre nem szabad válaszolni, még akkor se, ha látom a választ...

No, mindegy.


Szép estét neked!

ParlanDo

2011. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát én kitanultam minden csínyját-bínját az ingának,mégis folyamatosan átb.asz.erről ennyit.meg annó mikor terhes voltam az egyik munkatársam aki jósnak tartja magát,ingával megnézte nekem és azt mondta h fiam lesz.lányom lett.
2011. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!