Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Online jóslásról mi a vélemény...

Online jóslásról mi a véleményetek? Volt már, akinek interneten keresztül pontosan jósoltak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy milyen a tapasztalatotok a különböző női portálokon történő online szakértői jóslásokról(Női Portál, Családi Net stb.)? Volt már, akinek tényleg bejött, ami jósoltak neki interneten keresztül?


2010. szept. 29. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
ennek már szinte átcsap negatívba a valószínűsége. ha hiszel benne, legalább menj el egyhez.
2010. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Szoktam jósolni, de nem így, azonban én is volt már, hogy jósoltattam online. Tehát több szempontból is "néztem" a jóslás folyamatát és a pontosságát is. Nem volt rossz, de az a kiemelkedő sem. Sokkal jobb mikor személyes kapcsolat van úgy tisztább az egész folyamat. A jóslás rituáléjának kicsúfolása valahol, hogy már ezt így online is gyakorolják.

Azonban ha valóban jósolni tudó ember ad rálátást a jelen, jövőre talán még jobb is, mint elmenni egy kuruzslóhoz.

Én a személyes jóslást támogatom és szerintem komolyabb is.

2010. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MInden jóslás csak becsapás.
2010. szept. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én is josoltatam a a noiportalon. az egeszben az e legerdekesebb ket kulon regoisztracioval majdnem ugyanarra a kerdesre ket kulon valszt kaptam :) ugyanattol az embertol . vioszont egy dologra szinte mindneki kitert ez a kozelben levo parkapcsolati baj. Erre rakerdeztem es kaptam egy teljes elemzest a jovore nezve is es kerdesekre feletek. nem voltam tul elegdett vele mert nem volt egyertelmu. zavaros nagyon. egyik mondat a amsik elletetje csak rosszakat kaptam szinte.

a legfontosabb kerdeseimre nem is kaptam valaszt .

meg mileott megkaptam volna a teljes elemzest javasoltak egy ritualet aminek a leirasahert fizettem is. Mivel a parom nagyon fontos nekem vannak dolgoka mibe hiszek ha ez segit akkor azt mondom megerte azt a penzt. de jol ki van ez talalva mert a hiszekeny konnyen befolyasolhato emberekkel barmit megtehetnek. Az ingyesen reszeig menj el de ne fizess!!! Hallgas ram!

Bar ugy vagyok vele tobb is veszett mohacsnal. de en tobbet nem josoltatok eddig is ezen a velemynen voltam de a kisertes most elkapott....

hiszem is meg nem is de a rtualeban mindenkeppen hiszek ( ha mar fizettem erte es sokszora hittol is betelejseulnek a dologok. a negativ joslatokat meg el kell felejteni mert utannaazert lesz valos mert bevonzod!!!

bocsi a hibakert siettem ....

2010. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a jósok ugyan azt csinálják/ták mint az egyház régen szedték a pénzt kifizettek emberek 1 csomó lét a lelki üdvösségért a jóslás ugyanez a téma aki hisz benne azt úgyse lehet meggyőzni arról h TÉVED szóval higgyetek csak benne legalább a cigányok asszonyok is keresnek valamit addig se lopnak tőlünk átlag magyaroktól
2010. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Internetes rádióban volt erre lehetőség. Nekem azt mondta, Lesz munkahelyem, de sokat kell utaznom.

Bejött, lett melóhelyem és nem itt a lakhelyemen volt a felvételi. Úgy alakult, volt kollégák is épp oda jelentkeztek, volt hely az autóba és bizony ha nem megyek velük, nem találok oda. A sofőr is nehezen talált oda, tehát sokat utaztam érte.. Persze csak 1 jó évig tartott ez a munkaviszony.

Valaki azt mondta : a lányomnak ez a mostani kapcsolata nem lesz végleges.

Előbbi 2007 nyarán volt.

Utóbbi kb 2 évre rá.

2011. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!