Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Interneten oldalon van egy...

Interneten oldalon van egy "varázsgömb". Nem hittem benne, kipróbáltam és tényleg mindig azt mutatja ki amire gondolok! Hogyan tudták ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Itt az oldal:

[link]

Ha tényleg kiszámolom a számot, és megnézem a hozzá tartozó jelet, akkor azt mutatja, ami tényleg kijött. De ha gondolok egy számra, de nem számolom ki, csak miután megnéztem, akkor nem jót ad ki. Már vagy 20 számot megpróbáltam és mindig jót adott ki :D Nem értem :D

Valahogy biztos megcsinálták, de hogy?


2011. márc. 5. 13:01
 1/8 A kérdező kommentje:

Kár volt a kérdést kiírnom, rájöttem :D

Bocsesz :D

2011. márc. 5. 13:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ezt sorozatban ötször átvágtam :D

Kamu az egész.

Nézd a 11-et, add össze: 2. Nézd meg a jelet, nem azt fogja kiadni.

2011. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, basszus.

Bocs, az egy másik :D

Vedd úgy, hogy nem szóltam.

2011. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért kösz :D

Időközben rájöttem, hogy a lehetséges számok amik kijöhetnek ilyen számolással, azoknak mindig egy a jelük, és minden új számoláskor megváltozik, de ezeknek a számoknak azonos. Ezért ad ki mindig jó jelet :)

Jól megcsinálták :)

2011. márc. 5. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

igen jól megcsinálták, valami doktorált matematikus csinálta ezt a programot ha jól emlékszem.

van/volt egy honlap amin marha jól le van vezetve ez az egész, hogy miért jön ki az, amit kiszámolsz, az egész a 9-es számrendszerre alapul.

ez a trükk a 90-es években volt nagyon menő, David Copperfield is szerette használni.

2011. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolj egy kétjegyű számra, add össze a két számjegyet, az eredményt vond le a kétjegyű számból."

Ha elvégzed a fenti műveletet, akkor mindig a 9-es szám többszörösét kapod. A jelek mindig változnak, de a 9 többszörösei mellett mindig azonos jel van.

2011. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemmindig lett jó
2011. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szerepelt volna már itt vagy 8-szor a megfejtés...
2011. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!