Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » PSI Wheelt hogyan lehet...

PSI Wheelt hogyan lehet megcsinálni-akár, hogy csinálom nem pörög mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azt azért ne várd, hogy elsőre úgy pörögjön ahogy akarod:D
2011. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
amikor oda rakom a kezem csak mozog aztán meg se mozdult, ha koncentrálok akkor se!
2011. márc. 3. 19:08
 3/15 anonim ***** válasza:

a kezedet ne tedd oda, mert akkor a kezed hője mozgatja! nekem 2 hónap kellet, hogy úgy forogjon ahogy akarom, naponta kb 20-25 percet gyakoroltam...nem nehéz megtanulni a tk-t inkább időigényes, de ha türelmes és kitartó vagy sikerülni fog. az se árt ha meditálsz elötte, az sokat segíthet.csinálhatsz mellette még koncentrációs gyakorlatokat is, mert hát valljuk be az emberek 99%-a nem tud egy helyre koncentrálni 1-2 percnél tovább és a tk-nál elengedhetetlen a jó koncentrálókészség...és ami még nagyon fontos: ne csak hidd hanem tudd, hogy képes vagy rá!

sok sikert!

2011. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat! Csak a szememmel koncentráljak? Gondoljak arra, hogy pörög?
2011. márc. 4. 18:31
 5/15 anonim ***** válasza:

végül is ha könnyebben eltudod képzelni, hogy megmozdul ha oda teszed a kezed akkor tedd, csak ne közvetlenül mellé és ne legyezz vele...hogy mire gondolj közben az jó kérdés mert ezt mindenki máshogy éli meg. van aki csak nézi és "elvárja", hogy megmozduljon, van aki energiát képzel el stb... erre saját magadnak kell rájönnöd, hogy neked mi a jó.

nah, de ajánlok neked egy jó kis oldalt: [link]

nézz be a fórumba is, sok hasznos infót lehet olvasni ott! ha tudsz angolul az is előnyödre válhat, van pár érdekes cikk a tk-ról angolul...

2011. márc. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nah! Már mozog ha koncentrálok rá csak elkezd forogni aztán meg áll és amaz irányba akar fordulni de akkor is meg áll és mindig mozog ide meg oda! Meg le meg fel hintázik! Hogy csináljam, hogy egy irányba forogjon? nem levegő fel fújom mert kipróbáltam, hogy ha nem veszek levegőt akkor is mozog!
2011. márc. 8. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:

Figyelj ! Én fizikus vagyok, nekem hihetsz, régen itt Zoltánkvantumfizikus nicken voltam.


Egely egy önbecsapó szélhámos ! Nem fizikus hanem egy mérnök, akit kitetek a KFKI-ből, mert már nem végezte el a feladatait, hanem csak azokat az áltudományos ketyeréket tekerte.


Az amit csinált mint Egely-kerék, már volt régen. Nem teljesen az ő találmánya, csak rész dolgokat vitt bele.

Gyakorlatilag azon a jelenségen alapszik, amikor víz szabad felszínére pirospaprikát szorva az forgásba jön, ha a kezedet bizonyos egymásra merőleges lapirányokba helyezed.


Ezen jelenséget akarta kvantitatív formáa ölteni Egely.

A fizikusok régen cáfolták ennek természetfeletti jellegét, mivel ha olyan üveglappal vagy átlátszó műanyaglappal borítod le amin keresztűl nem áramlik a levegő a víz nem jön forgásba és a kereke sem.


A magyarázat egyszerű ! A meleg kéz lokális hőmérsékletingadozásokat eredményez a víz felszínén, ami kis termoörvényeket kelt a víz felszínén. A tehetetlenség megbontásával pedig még jobban forgásba jön a víz.


Amennyiben hipertéri jellegű mező okozná a hatást üveglappal lefedve is mozgásba jönne a víz, mivel a nem sztatikus elekromágneses terek örvénytereket keltenek és azok nem árnyékolhatóak le statikus anyaggal, mint az elektrosztatikában a Faraday kalitka.


Az elktrodinamika a Maxwell egyenleteken (tenzorkomponensenként 8) és a kontínuitás egyenleteknem( vagy Lorentz erősűrűségen) alapszik, ezekből minden levezethető


Összefoglalva az Egely kerék csak egy szélkerék, azért vannak kiállő lapátjai a szélén.

2011. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

sziasztok!


az utolsó válaszolóhoz lenne egy kérdésem. Ha az általad leírtakat vesszük alapul akkor hogyan magyarázható az hogy az, hogy a jelenséged előidéző személy meg tudja választani a forás irányát s az nem csak véletlenszerű.


Valamint hogy a jelenség akkor is létrejön ha méterekre áll tőle az illető s így is befoláysolni tudja a forgás irányát.


Magam is kísérletztem ezzel meg is tanultam jobbra is balra is forgatni és mozdulatlanul tartani a "kereket", forgó részt akkor ha ellentétes erő hat rá ( pl ha enyhén megfújom valamelyik oldalát s az balról jobbra kezdene forogni viszont "akarattal" ellen tratok neki, nem fordul el a "kerék" tehát a légmozgás kizárva.


???

2011. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha gondolkozól rajta, te is rájössz !

Természetes, hogy akkor is forgásba jön, ha éppen nem vagy a közelében, mert ilyen a szélkerék. Egy kis légturbulenciától már beindúl. Elég egy kis huzat vagy légmozgás és máris megy a kerék. Az meg hogy éppen arra akartad forgatni és véletlenűl arra forgott, pedig egyszerű véletlen. Egyszerre kétfelé tud forogni, azaz 50% az esély rá, hogy arra menjen.


Ezen az úton tévúton mentek.

2011. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Le takartam üveg tányérral.
2011. márc. 8. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!