Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hol van az interneten olyan...

Hol van az interneten olyan jós, akitől lehet ingyen kérdezni, és 90 %-ban legalább igazat is mond?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Itt gyakorin akárkit megkérdezhetsz, ugyanaz az eredmény :)
2010. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt nincs jóslás, csak jóslás témakör itt nem jósoltat senki.
2010. dec. 19. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
ezo tv honlapján van ingyen jóslás
2010. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyentől sem kérdeznék, mert amilyen peches vagyok, tutira a maradék 10%-ba esnék. :S
2010. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
én itt az e-mailom Árpád a médium:n.arpi24@gmail.com
2010. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Laylah ***** válasza:
76%
Neten ne is keress, átb*sznak. Mint az EzoTV, kb.
2010. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Peston ***** válasza:
61%
APEH. Adnak neked egy előzetes eredményt. Vagy igazuk van, ha mégsem, megoldják, hogy igazuk legyen. Ez 100%.
2010. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Minek neked jósnő?

Akármilyen okból mész egy jósnőhöz,te magad mondtad,hogy nem mondanak igazat.("...és 90%-ban legalább igazat is mond?")

Akkor minek mész,hogy hülyeségeket,hazugságokat hallgass?

Ha az a 90% meg is történik,az is csak azért van,mert elhiszed.

Ha rosszat mondanak,csak megijedsz,ha meg jót,akkor vagy rossz lesz belőle,vagy semmi.

Bármiért is keresel jósnőt,komoly okok miatt,vagy csak úgy,szerintem ne kérd ki a véleményét egy jósnőnek sem.Csak bajod lesz belőle.

2010. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van jóslás ezen a honlapon is, próbáld ki!


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__1374548-tisz..

2010. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Miert akarod mar az ujevet is igy kezdeni?

Mibol gondolod azt, hogy itt leirsz 2-3 kerdest, s aztan kapsz egy joslast, egy iranymutatast.

Inkabb probalj meg logikusan gondolkozni, es ne nehezisd meg a sajat sorsodat.

Tegyuk fel, hogy jos, vagy tisztanlato vagyok, legalabbis En ezt mondom, de kozben egy sima szemelyiseg vagyok, csak ugy gondolom, hogy En "LATO" vagyok! Megtehetem es eljatszhatom a szerepet, s ennek tobben be is dolnek sajnos.

Adok Neked egy olyan joslatot, hogy egeszsegi prolemad lesz, gyogyithatatlan betegseged lesz stb.

Erre Te mit lepsz? elhiszed az altalam leirt sorokat,s elkezdesz e szerint elni, tehat felni fogsz, rettegni a sulyos betegsegtol. Tehat Te betegited meg sajat magad!

Elj spontan. Hasznald a tudatodat. Amilyen lehetoseged van arra, hogy elj, azt fogadd el, es elj asszerint.

Ha kevesebb van, akkor tegy azert, hogy tobb legyen, ha nincs parod, akkor elj nyitottan es tegy lepeseket, hogy megtalald a parodat stb.

Szerintem igy kellene megkozelitened az eletet, mert ajandekba nemigen kapunk semmit,

meg akkor sem, ha a jos mondja ezt. Mindenert megkell dolgozni!

2010. dec. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!