Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hol tudok interneten ingyen...

Hol tudok interneten ingyen jósoltatni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van értelme az ilyen helyeken adott jóslatoknak?
2010. aug. 4. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nincs értelme. Igaz még nem próbáltam...de az igazinál is sokat hazudnak. Tisztelet a kivételnek.
2010. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
tisztelet a bevételnek inkább :D
2010. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Hogy képzeled azt, hogy egy tökéletes tudású jós, aki hosszú évek kemény tanulásával, munkájával és befektetésével lett elismert jós, majd ingyen fog neked bármit is megcsinálni.

Egyet megjósolhatok én is: "rendes" jóslást ingyen nem fogsz kapni, csak boszorkánytól!

2010. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
chatroulette.com
2010. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
senki nem dolgozik ingyen
2010. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az interneten az ingyenes jósdák csak játéknak jók, akiknek fizetni kell (interneten kívül is), azok meg kóklerek, mert akinek valóban vannak képességei, hogy betekintést nyerjen a lehetőségekbe, az nem árulhatja ezt pénzért, aki pénzért árulja, az azt próbálja elhitetni, hogy a jelek csettintésre jönnek, pedig NEM.
2010. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14:54 - Tanulni... Ezt nem lehet tanulni, ez is egy nagy hazugság, amit írsz, mert ez képesség, aki nem kapta, az hiába tanul, soha nem lesz hozzá képessége, nem attól jó valaki, hogy sok pénzt kiad azért, hogy beseggeljen valamit. Ezt úgy mondom, hogy nekem van hozzá érzékem, sose tanultam, de nagyon sok dolog igazolódott már be, viszont nem parancsra jön, hanem akkor, amikor kell, és az nem mindig akkor van, amikor a "kérdező" akarja.
2010. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14:54 - És ez lemaradt: aki azt állítja, hogy pénzért képes megmondani a jövőt, az csak a vonzás törvényét bizonyítja be, vagyis azt, hogy "az fog történni, amit bebeszélsz magadnak"
2010. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ti tudatlanok vagytok de nagyon!Nincs olyan hogy erre születni kell!Minden tanulható!Úgy értem semmi nem tanulható mert mindenkiben megvan minden tudás csak elő kell hozni azzal a módszerrel amit mi tanulásnak nevzünk.pl én jósolok ingyen neten!És a jóslatim mindig bevállnak!
2010. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Itt ingyen vetnek neked kártyát. Az elemzésért viszont fizetni kell, de megvannak adva a leírások hogy melyik kártya mit szimbolizál.

2010. aug. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!