Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tudomány vallása az ateizmus...

A tudomány vallása az ateizmus. Egyetértesz ezzel?

Figyelt kérdés
Végül is a tudományban való hit is egy vallás.

júl. 23. 14:18
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
A SzM. Válaszolorol beszéltem.
aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

Ő nem provokátor.

Tehát akkor félreismerted, innen kezdve érdektelen, hogy mit gondolsz.

aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
A provokátort nem én mondtam.valaki más írta.
aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza, mit írtál.

"valaki más" írt a provokátorról, erre te mit írtál? Az 51-est.

SZERINTED az ott mit jelent?

aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

Ezt irtam


Hogyan érted meg vele hogy hülye ? Egyszerű. Legyél sokkal empatikusabb és megértőbb. Akkor lehet hogy elszégyeli magát. De így nem.


Utána másik írta hogy provokátor. Nekem mindegy hogy mások minek nevezik én SzM-nek.


Én nem éreztem provokatornak inkább olyan aki saját magával van legjobban elfoglalva.

aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

De utána a kérdés az volt, hogy provokátorral is ugyanígy viselkednél?

Erre írtad, hogy igen.

aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

Te ki vagy, te SzM2 vagy? Azért írtam, nekem mindegy ki minek hívja.

(Olyan mintha te lennél az SzM, vagy barátja?) ezeket a személyeskedêseket nem itt kellene rendezni hanem a személyes opció panelen, üzenetben.

aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ő.

A véleményem pedig továbbra is az, hogy provokátorral szemben ez hatástalan. Ezt kellene megértened.

aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

57.

Nem fogod elhinni, milyen véletlenek vannak, tegnap este az előző után nem sokkal benéztem ide. De tisztában voltam vele, ha beírom, hogy én nem az vagyok, akkor végem, hiszen egy paranoid gondolkodású valaki ezt az életben nem fogja feldolgozni és belátni, hogy csak véletlen volt.

Tapasztalat sajnos, nem tegnap kezdtem, időszámításunk szerint Windows 98-ban raktam össze az első számítógépem, amikor kényszeresen betárcsáztam az Internetre.

Ami a lényeg, vannak ilyen típusú fórumozók, akik el nem bírják képzelni, hogy több embernek is lehet vele ellenkező véleménye.

Ilyenkor elkezdenek fantáziálni, kombinálni. Ami engem külön felháborít ilyen esetekben, amennyiben a két felhasználó írása között látszanak valamilyen alaki és egyéb tartami stb. különbségek, jellegzetességek azt az intelligenciahiányos nem bírja kimutatni, neki csak arra van esze, hogy másokat gyanúsítson alaptalanul. Ezért is volt olyan szabály (legalábbis régebben még betartották az indexen), hogy aki bárkit meggyanúsít (nicket azonosít), az szankció alá esik.

Ennek fő oka, hogy ezek elég fárasztó és irritáló dolgok, amikor látjuk a paranoid gyanúsítót, aki vitát provokál, ugyanakkor meggyőzni képtelenség, ez neki a gondolkodásából következik.

aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

ESzeM ur! Olyan sokat emlegeted azt az okos magadat, mintha itt akarnád megírni "visszaemlékezéseimet".


Mindenesetre gratulálok hogy olyan ügyes voltál és 1998-ban már a szamitogépet nyomtad, és hogy keresztény voltál.


Jelentkezek hogy megírom a visszaemlékezéseidet, és kiadjuk ketten, jó? Felezünk a bevételen. Én majd összegyűjtött itt az életedet, de legyen benne izgalmas dolog is.

aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!