Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tudomány vallása az ateizmus...

A tudomány vallása az ateizmus. Egyetértesz ezzel?

Figyelt kérdés
Végül is a tudományban való hit is egy vallás.

júl. 23. 14:18
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Lebutázni másokat szerinted oké, csak szabad vita, neked szólni érte, hogy ne csináld, mert bántó pedig korlátozás? Te teszed azt, amivel vádolsz.
aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

41.

Én nem akarom neked megmagyarázni, hogy te mit írj, mit ne írj. Valamit összekeversz.

Érezni kellene az átmenetet, hol kezdődik az alacsony szintű személyeskedés, ami már szimplán bunkóság, intelligencia hiánya, és törlés is joggal kérhető rá.

Vagy mi az, ami a hétköznapi fórumozás általános szabályaiba még belefér. Mert azért azt sem lehet, hogy nem írhatnánk le az őszinte véleményünket, akkor tényleg semmi értelme a névtelen, illetve beceneves fórumozásnak.

De én már látom, hogy te ilyen finom átmeneteket nehezen értelmezel.

Azért mert zokon vettél valamit (mert érzékeny ponton talált valami), nem bírod elviselni más véleményét, az a te hibád, problémád.

Engem miért nem tudnak eltalálni, hogy például rólam fantazmagóriákat irkálnak egyesek, azt nem lehet komolyan venni. Sőt, engem igazol: ahogy rólam képzelődik, ugyanúgy talál ki hülyeségeket bármiről.

Te azt nem látod, hogy privátban valakik támogatnak is, vagy épp figyelemmel követi az írásaim. Te csak úgy benézed magadnak, hogy hűha, neked nem tetszik valami, akkor én ne írjak és kész.

Nem velem kell itt foglalkozni, magadba nézz inkább!

aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

Szervizmérnök úr!


Több helyen találkoztam az irásaiddal és független a 39-es okos hozzászolotól ajánlom neked változtass a következőkön:


1 Koncentrálj a kérdésre arra felelj, ha nincs több mondanivalód, pl írod hulyeség az már a te alacsony színvonalad kezdete


2 Ne írogass magadról, te ilyen okos ilyen jó tanácsokat adsz! Felmagasztalod magad! Az a tanító akit te lenézel megadja erre a választ neked: "Aki felmagasztalja magát azt megaláztatik". Tanulj Krisztustól, ő tanácsolta neked is 2000 éve.


3 Törekedj értékes gondolatok átadására. Ha minden sallangot letisztanánk irásaidrol, sajnos kiderül hogy értéktelenek.


És most válaszolok a kérdésre. Ha a tudomány minden erejével azon volna hogy Isten létét cáfolja akkor mondható költőien. De sok minden tudomány szolgálja az istenhívőket is.

aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

43.

Nem veszed észre, hogy személyeskedő provokáció hatására írom és csak azt próbálom érzékeltetni, hogy más a valóság, más az ő fejében élő fantáziavilág.

Ilyenkor menetrendszerűen következik, hogy én vagyok a nagyképű.

De hogyan magyarázzam el, hogy hülyeséget beszél?

Ne foglalkozz velem te sem és ájtatoskodó blablák sem érdekelnek.

aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez az írásod is személyeskedő. Van egy opció menjél a személyes üzenetek lehetőségére ott folytasd a lehülyézést, mert ez egy kérdező által feltett kérdés és te kiestél már a valaszadasból.
aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

Tudod, mi a probléma itt a válaszadással?

Az ember leírja, hogy:

1: a tudománynak nincs vallása,

2: az ateizmus nem vallás.

Ennyi lenne a válasz, de akinek szól, nem akarja felfogni.

Szerinted akkor a következő lépés mi lehet?

aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Hogyan érted meg vele hogy hülye ? Egyszerű. Legyél sokkal empatikusabb és megértőbb. Akkor lehet hogy elszégyeli magát. De így nem.
aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

"sokkal empatikusabb és megértőbb"

Gondolod, hogy egy provokátorral szemben ez a helyes módszer?

aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Igen.
aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

Akkor kérlek, hogy próbáld ki.

Kíváncsi vagyok, mire jutsz a kérdezővel.

aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!