Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett a céljuk a Sars-Co...

Mi lehetett a céljuk a Sars-Cov-2 kifejlesztésével?

Figyelt kérdés

Biológiai fegyverként való használat?


[link]


A legújabb meghallgatások alapján ez tűnik a legvalószínűbbnek, ugyanis egy olyan vírus amely tünetmentesen terjed és az immunrendszer nem képes antitesteket termelni ellene csak hadi szempontból lehet hasznos.


jún. 19. 15:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/141 anonim ***** válasza:
61%
Milyen mesevilágban történt ilyesmi?
jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/141 A kérdező kommentje:
Ego van látom.
jún. 21. 12:47
 63/141 anonim ***** válasza:
61%
Tehát szerinted "nem veszek be semmiféle formában alá nem támasztott meséket" = ego? Az igen...
jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/141 A kérdező kommentje:

63


Nem feltélten. A peffeszkedő stílusért ment a komment.

jún. 21. 13:07
 65/141 anonim ***** válasza:

"ha biofegyverről beszélünk, egyidőben fejlesztik ki az ellenszerét"

Látod, tudsz te, ha akarsz.

Ebből is látszik, ugye - mivel nagyon hosszú ideig nem létezett semmiféle ellenszer.

Persze, titokban - ÚGY SEM! Mert akkor lett volna valamilyen csoport, aki érdekes módon nem kapja el.

jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/141 A kérdező kommentje:

65


A kínaiaknál nem volt túl nagy az átfertőzés.

Persze nem azt akarom mondani, hogy biztosan Kína volt mögötte, hiszen az USA pénzelte a wuhani labort, csak egy példa.


Ugyanakkor a gazdagok körében sem volt komoly pusztítás.

jún. 21. 13:48
 67/141 anonim ***** válasza:
64%
Már jelentettem.
jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/141 scamdemic ***** válasza:

Nincs vírus, ötgé van.

[link]

jún. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/141 Darius- ***** válasza:

Azon a véleményen vagyok, hogy kifejlesztették. Én nem vagyok anyagias, mégis a globális tényezőket mindig a pénzhez vezetem vissza. A vakcinagyártás miatt is kifejleszthették. Ami megölt embereket. Egyes vakcinában volt méreganyag, másokban nem. Így nem vevődik észre. Próbálják eltussolni, de nem minden ember hülye: aki érintett rájöhet, hogy az oltás miatt a fennálló betegségek súlyosbodtak az immunrendszer gyengülése miatt. Voltak akik előre tudták lesz globális járvány -Bill Gates például. Maga nyilatkozta ezt, nem konteó.

Érdekes módon éppen ő gazdagodott meg belőle

Most lefordítom: CNBC TV-n tett interjúban Bill Gates elismerte, hogy a vakcinákba való befektetést tartják a legsikeresebb fogásnak, gazdasági hasznuk 1 a 20 arányban van. Tíz milliárd dollárt tettem be, de 200 milliárdot nyertem.

[link]

jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/141 anonim ***** válasza:
59%

Kötelezővé tenném az alábbi dokumentumfilmek megnézését, lehetőleg ebben a sorrendben.

Monopoly, Új norma, Már csak két hét, Beoltva (Vaxxed), Adrenochrom. Ezen kívül olyan forrásokat, mint a 2015-ös Új világrend nemzetközi konferencia és a Global Future 2045 kongresszus. Nem találgatni kell. Minek? Minden adott, csak fel kell fogni.

tegnapelőtt 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!