Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett a céljuk a Sars-Co...

Mi lehetett a céljuk a Sars-Cov-2 kifejlesztésével?

Figyelt kérdés

Biológiai fegyverként való használat?


[link]


A legújabb meghallgatások alapján ez tűnik a legvalószínűbbnek, ugyanis egy olyan vírus amely tünetmentesen terjed és az immunrendszer nem képes antitesteket termelni ellene csak hadi szempontból lehet hasznos.


jún. 19. 15:07
 91/141 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

"csak mert neked nem szimpi a válasz/kérdés?"


Van itt egy apró félreértés. Nekem például az "nem szimpi", amikor konteós álhírek miatt már emberek is meghalnak Kóbor János. Lehetne sorolni, amikor a konteósok már nem is olyan viccesek. Pandémia idején a kártékony álhírek terjesztőire jogos is volt a törlés, tiltás.

Egyéb esetben nekem soha nem volt olyan gondolatom, hogy a konteós véleményét tüntessék el, álljunk ki szellemi párbajra, bár tisztában vagyok vele, hogy falra hányt borsó, de legalább leírtam én is a véleményem, arra valók a fórumok.

QAnon, Adrenokróm konteós elméletek, ezekre továbbra is 0 (nulla) bizonyíték van. Amerikában lesajnálják ezeket az okosabb emberek. Ha lenne bármi, azt meg nyilván nem hagynák annyiban a hatóságok.

Szomorú, de egyben jellemző az is, hogy a sorozatból ismert színész, Jim Caviezel beállt ilyen 0 bizonyítékos elméletek mögé. Mert ő állítólag bizonyítva látta, de amikor megkérdezték, csak mellébeszélt.

Ott állnak össze a dolgok, hogy Jim Caviezel szélsőséges vallásos hívő is egyben. (A vallások is alapvetően kitalációk, szó szerint "hitek" csak.)

Aki egyik nem létező dolgot elhiszi, simán elhiszi a másikat is. Csak a valósággal állnak hadilábon sajnos.


Ami a "legszebb" az egészben, hogy Amerikában ezek a szélsőséges összeesküvés-elméleteket támogató csoportok, akik ilyen alaptalan videókat terjesztenek, beállítják magukat nagy gyermekvédőnek, minden jel szerint csak eszközként használnak például téged is, aki hiszel bennük.

Míg ők valójában a saját üzelmeiket igyekeznek elfedni, illetve kihasználni a helyzetet egyéb "sajátos" elméleteik terjesztésére, álságos pozitív színben feltüntetve magukat.

De ezt ott sem veszik be az okosabb emberek.


"senki sem kérte, hogy itt vezesd le a bizonyítási kényszered."

Jó vicc, vita- illetve kérdezőfórumokon szokás néha érvelni, bizonyítani is esetleg.

Arról nem tehetek, hogy neked viszont semmire sincs hihető bizonyítékot, sőt téged vernek át, csak nem veszed észre.

jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/141 anonim ***** válasza:
42%

" amikor konteós álhírek miatt már emberek is meghalnak Kóbor János"


Persze meg Csollány Szilveszter is.

jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/141 anonim ***** válasza:
49%
#91 Szerintem ez úgy működik tudod, hogy ha azt várod, hogy más nézegesse a wikis linkjeidet, te is nézd meg más linkjét. De te nyilván nem fogod. Pedig az említett dokumentumfilmek gyönyörűen bemutatják, hogy felvásárolták a világot és tönkre fogják tenni. Imádom, mikor találgatják az emberek, mi lesz a háborúkkal, ki nyer, hogy alakul az életünk, holott még el is mondja az elit, mi a tervük, meg elég speckó rendszerük van rá. 😄 Nálad mindig addig jut el a dolog, hogy magyarázkodsz, hogy a konteósok így meg úgy, meg mindenki paranoid skizofrén. Másoknak akarsz bemutatni, van egy elképzelt mintád és csak azt tudod felhozni. Arról, hogy a forrásokban mi van, nem is lehet beszélni. Pedig ott van pl a nemzetközi konferencia, ahol az erős népirtási szándék is szóbakerül, a világkormány kiépítése mellett. De ezt ugye tegyük félre, csak a wiki és csak a te szemszöged a jó, meg a találgatások a jövőre nézve, a világ felépülésének megtekintése és megértése helyett. Nekem nincs bizonyítási kényszerem, nem foglak győzködni. Aki érez magában némi értelmet, az úgyis belevág a tájékozódásba, nem ragad le a Wikipédiádnál.
jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/141 A kérdező kommentje:

De komolyan, mennyire kell szemellenzősnek lenni, hogy az ember ne fogja fel hová csoportosul a hatalom. Már csak ha a Forbes-ot nézed láthatod, hogy az elmúlt 4 év válsága alatt megnégszerezték a világ milliárdosai a vagyonukat. Miközben az átlag emberek, középosztály stb szegényebb lett.


Olyan szintű befolyást, hatalmat gyakorolnak, hogy gyakorlatilag azt tesznek amit akarnak.


Az alap, hogy a média, politika és tudomány az ő kezükben van és úgy alakítanak mindent ahogy csak akarják.

jún. 28. 09:45
 95/141 anonim ***** válasza:
100%

"Ez most kb akkora vicc tárgyával él fel, mintha egy balesetről készült helyszíni képekre mondanád, hogy "dehát semmi baja", annak, akit szétcsapott az autó az úton és most kaparják össze."

Nem igazán, hisz még csak hasonlót sem állítottam sosem. Ez inkább olyan, mintha valaki fogná az erről készült felvételeket, hozzájuk költene valami agyatlan konteót, pl hogy az autók a háttérhatalom népirtó céljának eszközei, és én ez ellen szólalnék fel.

jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/141 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

94. Ezek konspirációs elméletektől független világgazdasági folyamatok. Nem mondtál semmit. Hogy valakik milyen rejtélyes dolgokat képzelnek mögé, az egy gondolkodási hibának számít már manapság.


93. "Pedig ott van pl a nemzetközi konferencia, ahol az erős népirtási szándék is szóbakerül, a világkormány kiépítése mellett."

Pontosan utánanéztem még a pandémia idején ilyeneknek, de mindig az derült ki, hogy a konteósok az eredeti szövegeket kiforgatva, félreértelmezve, kontextusból kiragadva adták elő.

A valóság mindig sokkal szürkébb, mint ahogy ők kiszínezik.

Egyik kedvencük például Bill Gates, az ő szavait különösen szeretik hazugságokkal kiszínezni. De csúnyán lebuktak, amikor az egyik riportfelvételt én meg rendesen lefordítva felmutattam, ahol minden a helyére került és valójában nem mondott semmi rosszat, sőt.

A pandémia lement, én pedig ráuntam már erre, hogy most ismét túrjam a külföldi oldalakat, hozzak elő forrásokat.

Pont az a furcsa, hogy szerintem többségében unjuk már ezt a Covid-témát is, csak a konteósok rugóznak rajta folyton, mert nekik ez kielégíti a gyanakvási háttérhatalmi ingereiket, valószínűleg.

jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/141 A kérdező kommentje:

“ Hogy valakik milyen rejtélyes dolgokat képzelnek mögé, az egy gondolkodási hibának számít már manapság.”


Nem kell semmit odaképzelni, a történelem a bizonyíték számodra, hogy ahol hatalom van ott legtöbbször van elmebetegség, őrültség, kegyetlenség, szívtelenség. Ezt hozza magával a pénz és a befolyás. Már egyre több kell érted? Már mindent kipróbáltak és már ki akarják próbálni milyen érzés embert ölni mert ódákat zengenek róla mekkora “high”-t ad a dolog. Annak a “high”-nak is

Meg függője lehet lenni és egyre több kell. Egy idő után már nem elég a felnőtt, gyerek kell. Tehát azt gondolni, hogy ilyesmire hajlamos emberek nem kerülnek közéjük naivság. A történelem bizonyítja, hogy sok esetben a hatalom az őrültséggel, kegyetlenséggel kéz a kézben jár.

Tehát te tulajdonképp azon az állásponton vagy, hogy bár igen, ha akarnák megtehetnék ezeket bűntetlenül, de nem teszik meg, mert egész biztosan morálisan jó, és rendes emberek?

Nagyon durva….

jún. 28. 10:35
 98/141 anonim ***** válasza:
32%

#96 Pontosan utánéztél? Nahát, én is, de nem Wikipédián. 😄

Túl magas lóról beszélsz. Nem zavar, hogy a csapból is csöpög, hogyan épül fel a háttérhatalom?


Nézzünk egy egyszerű példát.

A te imádott Gates-ed, Zuckerberg, Trudeau, Macron, Putyin, Orbán, Hszi Csin-ping... Mind Schwab YGL diákjai. Még maga Schwab is büszke rá, hogy a világ globális vezetői az ő tanfolyamairól kerültek ki. Miről beszélünk akkor? Tedd már fel magadnak a kérdést, hogy jótét lelkek-e.


[link]


[link]


Még egy egyszerű példa. A cikk Harait idézi. Szerinted ehhez hozzá kell kötni valami konteót, ki kell színezni, vagy így is világos?


[link]


„A Covid azért kritikus, mert ez az, ami meggyőzi az embereket, hogy elfogadják, hogy legitimálják a teljes biometrikus megfigyelésüket.”


"De idézzük ezzel kapcsolatban Hararit: „Egy új idegen intelligencia szállta meg az életünket, de nem egy távoli bolygóról, hanem a laboratóriumokból. Mesterséges intelligencia. És ez valami újdonság. Megváltoztatja a világot, mert minden korábbi információs technológiától eltérően képes önálló döntéseket hozni. Képes elemezni minket. Meg tud hackel­ni minket. A történelemben először válik lehetővé, hogy feltörjük az embereket, és ezáltal soha nem látott mértékben manipuláljuk őket. És mi nem tudjuk, hogyan kezeljük ezt.” (Félek, lesz, aki tudja.)


És további kedves dolgokat is mond a szép jövőről – vagy jelenről? – Harari. Azt mondja: „Te egy báb vagy. [Az algoritmus] manipulálni tud téged; érzelmileg tud befolyásolni. Az elmúlt húsz évben a világ legokosabb emberei és a világ legjobb technológiája azon a problémán dolgozott, hogyan lehet az embereket feltörni [ez a kedvenc szava, a »feltörés« – F. T.] és irányítani a képernyőkön, okostelefonokon keresztül.”



Turtad a külföldi oldalakat? Wow! Azta! Látom marha sokra jutottál. Tudod, én is ráuntam arra, hogy 24'-et írunk és egyesek még mindig csak okoskodni képesek, tájékozódni viszont nem.

jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/141 A kérdező kommentje:

98


Persze. És nem is titkolják már ezt mert az emberi ellenállást a Covid-al teljesen megtörtént. Ott volt s lehetőség akkor fellázadni és leverni a rendszert de nem tették mert inkább otthoni karanténból szájkaratézták az oltatlanokat (oltott-oltatlan - Divide et impera -oszd meg és uralkodj). Hatalmas ziccert szalasztott el akkor az emberiség. Bebizonyította, hogy mekkora nyúl és a pszichopaták bármit, abszolút bármit megtehetnek velük.


Shwab meg a legutóbbi konferenciáján a WEF-nek ki is jelentette, milyen nagyszerű lenne, hogy előre tudná, hogy a hallgatóság mit gondol és mit érez valós időben miközben beszél és mert hogy ez el fog jönni néhány éven belül. Vélhetően arra utalt, ha tudja kinek van ellenérzése akkor azt hamar ki lehet iktatni.

jún. 28. 11:03
 100/141 A kérdező kommentje:

99


Az emberi ellenállást megtörték…akartam írni.

jún. 28. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!