Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett a céljuk a Sars-Co...

Mi lehetett a céljuk a Sars-Cov-2 kifejlesztésével?

Figyelt kérdés

Biológiai fegyverként való használat?


[link]


A legújabb meghallgatások alapján ez tűnik a legvalószínűbbnek, ugyanis egy olyan vírus amely tünetmentesen terjed és az immunrendszer nem képes antitesteket termelni ellene csak hadi szempontból lehet hasznos.


jún. 19. 15:07
 101/141 anonim ***** válasza:

"Pontosan utánanéztem még a pandémia idején ilyeneknek, de mindig az derült ki, hogy a konteósok az eredeti szövegeket kiforgatva, félreértelmezve, kontextusból kiragadva adták elő.


A valóság mindig sokkal szürkébb, mint ahogy ők kiszínezik."


Én is pont ezt tettem, és én is pont erre jutottam.

Ebben csak az a gáz, hogy ha csak a negyede is igaz ennek a kiszínezésnek, akkor is rohadt egy világban élünk.

jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/141 anonim ***** válasza:
49%

"milyen nagyszerű lenne, hogy előre tudná, hogy a hallgatóság mit gondol és mit érez valós időben miközben beszél"


Már képesek az agyi tevékenység dekódolására, a tavalyi Davosi találkozón be is mutatta a WEF.


[link]

jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/141 anonim ***** válasza:

"Már képesek az agyi tevékenység dekódolására, a tavalyi Davosi találkozón be is mutatta a WEF."

És megint csak kiderült hogy csak egy kiszínezett meséből kreált konteóról van szó, micsoda meglepetés...

jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/141 anonim ***** válasza:
Miböl derült ki?
jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/141 anonim ***** válasza:
51%

"Miböl derült ki?"

Nyilván abból, hogy ő is megnézte a videót, erről a még eleve nem létező utópisztikus elképzelésről, ami mögé természetesen megint alaptalanul plusz meséket költött a konteós barátunk

jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/141 anonim ***** válasza:
De honnan tudod, hogy plusz mese? Bevallom, még nem volt idöm a videót sem megnézni, este majd bepótolom.
jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/141 anonim ***** válasza:
Mert eleve olyasmit költött hozzá ami még csak a videóban sem szerepel, csak hogy alapot adjon a kötekedésének.
jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/141 anonim ***** válasza:
49%

#103 "csak hogy alapot adjon a kötekedésének."

Már megbocsáss, de hozzád senki sem szólt, te álltál belém. Kérdezőnek linkeltem valamit, ami ahhoz kapcsolódik, amit írt. Ennyi történt.


De akkor írd le légyszíves pontról pontra, ha már annyira vagdalózol vele, hogy mi a jó fenét kötöttem én hozzá a linkhez? Fejtsd ki!


Mert kihangsúlyozom, ez egy 23'-as WEF-es előadás az agyhullám érzékelő készülék bemutatásáról, magáról a techológiáról, ami már létezik, mint ahogy az előadáson is hallhatod Nita Farahany-tól, aki szakértő a területen. Csak hogy kicsit érzékeltessem, hány lépéssel vagy lemaradva. A cikk 2017-es, ez még a kezdei stádiumi eszköz volt az agyhullámok dekódolására.


[link]


Most ott tartunk, ahogy a WEF előadásában láthatod. A technológia fejlődik. Ez neked konteó??

jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/141 A kérdező kommentje:

Persze, hogy fejlődik. Nem kérdés, hogy hamarosan ennek gyakorlati felhasználása is lesz. És nem hiszem nagyot tévednék ha azt állítanám, hogy az elit nem fog akarni kimaradni a felhasználásából.


Elkezdik majd TV-s és más kampánnyal, hogy az agyhullámok (mások intim gondolatai) leolvasása mennyire szuper és menő dolog, az viszi majd előre az emberiséget mert tudunk majd gondolatokkal kommunikálni mert szerelmet találni, holott a hátsó szándék nyilván a totális kontroll és dominancia lesz mind ahogy az mindig lenni szokott.

A gyanútlan fogyasztói tömeg meg mint minden trendre habozás nélkül rácuppan és önmaguk is akarnak majd a technológiából, hogy tarthassák a lépést a divattal, és nehogy különcök legyenek mert az milyen ciki már, mit fognak szólni az osztálytársak, munkatársak, rokonok.

jún. 28. 15:10
 110/141 anonim ***** válasza:
50%

"agyhullám érzékelő készülék"

Ilyen létezik - csak éppen nem úgy, ahogy a konteósok gondolják.

Be kell tanítani. Mérik az agyhullámaidat, és közben nézik, hogy mi történik veled, és kérdeznek. MAGÁTÓL NEM MŰKÖDIK!

Ha már azonosították, hogy melyik agyhullám mit jelent nálad, ONNAN KEZDVE tudják kb. megmondani, hogy mire gondolhatsz.

De ha valami újra gondolsz, akkor kezdhetik elölről!

jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!