Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett a céljuk a Sars-Co...

Mi lehetett a céljuk a Sars-Cov-2 kifejlesztésével?

Figyelt kérdés

Biológiai fegyverként való használat?


[link]


A legújabb meghallgatások alapján ez tűnik a legvalószínűbbnek, ugyanis egy olyan vírus amely tünetmentesen terjed és az immunrendszer nem képes antitesteket termelni ellene csak hadi szempontból lehet hasznos.


jún. 19. 15:07
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/141 anonim ***** válasza:
49%
#71 Ne viccelj, nincsenek letiltva, ha kell, el is tudom küldeni. Egyébként cikkeznek ezer ilyen jellegű dologról, tv, rádió adások tucatjai vannak. Külföldi Kla.tv-re rákeresel, ömlik belőle az emberek tájékoztatása. De ha ez sem elég, ott van éles példának a kongresszus, meg a konferencia. Aki érteni akarja, annak bőven van lehetősége megérteni, csak el kell kezdeni ugye. Aki meg nem akarja, az úgysem fogja, hiába erőlteted. Úgy látom, nálad is vannak azért még bőven hiányosságok. Elsősorban azt kell megértened, hogy te ebbe a világba már beleszülettél és tehetetlen vagy. Lehetsz mérges, undorodhatsz tőlük, gyűlölheted őket, de az ember mindigis csak egy eszköze volt az elitnek, ahogy a tudomány is. A múltat is ismerned kell, nem csak a jövőt. Vagy tán jobb ez a világ, ahol a "maradékot" a gyorséttermi láncokban szórják szét és etetik fel az emberekkel (ahogy az Adrenochrom-ban is hallhatod)? Gyomorforgató igaz? Akkor kár ezért a világért? Jobb volt ez, mint ami jön? Megéri ébresztgetni másokat, ha úgysem tehetünk semmit? #70
jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/141 Szervizmérnök úr ***** válasza:
46%

71. "Gondolom ezek le is vannak tiltva a legtöbb helyen."


Szerinted ez mekkora képmutatás, az én válaszom is "letiltottátok" innen, amit a fordítva összerakott konteósokról írtam.

Nem személyeskedtem senkivel, csak általánosságban fogalmaztam, ami minden vitafórumon megengedett. (Másik fórumozóval való személyeskedés szankcionált általában.)

Hogy valaki magára veszi, arról ki tehet... Úgy látszik, ennyire fáj az igazság, egy realista véleményt nem lehet elviselni. Neked persze lehet ilyen "stílusban", csak tőled idézek:


"Ezek az emberek haladás bhuzik. Nagyon beteg emberek."

"És a haladás bhuzik ezt izginek tartják."


Semmivel nincs több értelme ezeknek, amiket te is magyarázol, tételesen lehetne cáfolni mindent, csak senki nem fog fáradni vele, úgyis felesleges. Csak egy példa:


[link]


"Hunter S. Thompson megemlítette az adrenokrómot a Félelem és reszketés Las Vegasban című könyvében. Valószínűleg ez az eredete az ezt a vegyületet övező jelenlegi mítoszoknak, mert egy szereplő kijelenti, hogy „Ehhez a cucchoz csak egyetlen forrás létezik... az élő emberi testből származó adrenalinmirigyek. Nem jó, ha egy holttestből kapod ki.” Az adrenokrómjelenet megjelenik a regény filmadaptációjában is. Terry Gilliam rendező a DVD-kommentárban elismeri, hogy az ő és Thompson alakítása kitalált túlzás."


"Az adrenokróm számos hamis összeesküvés-elmélet alkotóeleme, például a QAnon és a Pizzagate összeesküvés-elmélet."


Jó tudom, erre a szokásos válasz, gúnyolódás a Wikipédián. De nem azt kell nézni, csak a realitásokat kellene érzékelni, az nem fog menni.

jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/141 anonim ***** válasza:
42%

"Nem személyeskedtem senkivel, csak általánosságban fogalmaztam, ami minden vitafórumon megengedett."


LOL! Mióta megengedett bárhol is, hogy mindenféle elmeroggyant paranoid skizofrénnek hívj valakit, csak mert neked nem szimpi a válasz/kérdés? Légyszíves húzz most innen el, senki sem kérte, hogy itt vezesd le a bizonyítási kényszered.

jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/141 anonim ***** válasza:
45%
Mégvalami. Az Adrenochrom dokumentumfilm tele van dokumentumokkal, eltűnt gyermekek nevének igen hosszú listájával, vérben úszó holtestekkel, abortált magzatokkal, sokkoló képekkel és globális gyermekrablási és "vágóhídi" bevallásokkal. Szóval igen, jól mondod Szervizes, a realitást kell nézni. Attól viszont igen messze áll a babalelkű Wikipédia. Az élet nem szivárványos mesevilág, jó reggelt.
jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/141 anonim ***** válasza:
34%

#84

Tehát semmi más, mint érzelmi manipuláció, hogy így nyomja le buta emberek torkán a konteóit?

jún. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/141 anonim ***** válasza:
49%
A dokumentumok és bizonyítékok mióta érzelmi manipulációk?
jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/141 anonim ***** válasza:
24%

"Tehát semmi más, mint érzelmi manipuláció, hogy így nyomja le buta emberek torkán a konteóit?"


Öööö... emlékeim szerint az oltásokat pedig úgy nyomták az emberekbe (bár nem a torkukon), hogy "majd a lélegeztetögépen fuldokolva megbánod ha nem oltatsz, majd te leszel az oka, hogy a szeretett nagypapám meghal. Felelötlen vagy. Ez a társadalmi kötelességünk. Zárjuk össze az oltatlanokat egy szigetre, lágerekbe, ott hadd fertözzék össze egymást".


Ezek szerint akkor a buta emberek oltattak? Vagy ez csak ilyen egyirányú utca, oda-vissza nem érvényes?

jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/141 anonim ***** válasza:
50%

Ezzel az a helyzet, hogy az értelmes emberek maguk oltatnak, őket nem kell meggyőzni.

A buta embereknek meg ilyen szövegeket lehet mondani, mert mást nem értenek meg.

jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/141 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint akkor a buta emberek oltattak?"

Nem éppen. Csak az okos embereket nem kellett győzködni, maguktól is felfogták azok hasznosságát.

jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/141 anonim ***** válasza:
39%
#85 Ez most kb akkora vicc tárgyával él fel, mintha egy balesetről készült helyszíni képekre mondanád, hogy "dehát semmi baja", annak, akit szétcsapott az autó az úton és most kaparják össze.
jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!