Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett a céljuk a Sars-Co...

Mi lehetett a céljuk a Sars-Cov-2 kifejlesztésével?

Figyelt kérdés

Biológiai fegyverként való használat?


[link]


A legújabb meghallgatások alapján ez tűnik a legvalószínűbbnek, ugyanis egy olyan vírus amely tünetmentesen terjed és az immunrendszer nem képes antitesteket termelni ellene csak hadi szempontból lehet hasznos.


jún. 19. 15:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/141 anonim ***** válasza:
24%

"Mondjuk hogy valamit, amit ezek szerint csak itt tapasztaltál pár embertől, reprezentatív ténynek tekintesz, sokat mondó."


Inkább az sokat mondó, hogy ki próbálod forgantbni a mondanivalót. Kértél forrást, mondtam példának, hogy itt is ez ment, de játszd csak az amnéziást.

Lehet, neked a világ megáll abban a pár emberben, akiknek itt olvasod a kommentjeit, ettöl még mással ez nem így van.


Mondhattam volna a FB-ot, szinte az összes fórumot, ha kimentem az utcára, egyesek annyira rettegtek, hogy még a kinti futáshoz is bepelenkázták a szájukat.


Nyilván, ha mindenhol az jön szembe, és mindenhol azt látja az ember, hogy hogy alázzák azt, aki kételkedni merészel, és hosz titulálják konteósnak, csak mert vissza mer kérdezni, akkor az ember tudomásul veszi, hogy ez az álatalános.


Elmegyek Kongóba, fekete az emberek böre. Elmegyek Etiópiába, ott is szinte csak feketékkel találkozok. Szudánban szintén.

Normális ember levonja a következtetést, hogy afrikában az emberek nagy része fekete.

Az ostobának erröl forrás kell.

jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/141 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell hogy bárki is virológus legyen maga is. Pont ez a - egyik - lényege a tudománynak, hogy ellenőrizhető, objektív módon prezentálja az eredményeit. Vagyis máris nem áll meg az állításod, hogy csak mert az okos ember mondott valamit a tévében. Hanem az okos ember bizonyította is az állításait.

Na, pont ez az, ami a konteók esetében állandóan hiányzik. Mint a kérdező által linkelt videóban is, pont az volt egy példája annak hogy emberek csak mondanak dolgokat, amiket vagy beveszel, vagy nem, hisz ellenőrizhető bizonyíték nem áll mögöttük.

jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/141 anonim ***** válasza:
88%

"Elmegyek Kongóba, fekete az emberek böre. Elmegyek Etiópiába, ott is szinte csak feketékkel találkozok. Szudánban szintén."

Így van. Pont ezért, ha ezek után jössz te, és közlöd hogy lila, akkor értelemszerűen erről forrást fogok kérni.

jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/141 anonim ***** válasza:
18%

Ki tudja, talán nem zárható ki valamilyen célú biológiai kísérlet, amire a vírus létrehozása vagy módosítása egy ürügy volt. Lehetséges, hogy emiatt már előre el voltak készítve a vakcinák, és ahogy betört az útjára indított vírus, egy darabig vártak, és elkezdték használni a vakcinákat genetikai kísérlet céljából, aminek az ürügye a kétségtelenül létező vírus volt, mivel a fő okot nyilván nem vallották be. Van tehát egy ilyen nézet, amit nem zárok ki.


Én is ezt tapasztaltam sajnos akkoriban, hogy bárhol a médiában, interneten nagy erőkkel próbálták elnyomni az ellenvéleményeket, az úgymond kínos kérdéseket feltevőket. Ez a folyamat elég látványos volt akkoriban. Márpedig hogyha valakinek nincsen titkolnivalója, félni valója, akkor nem csinálna ilyeneket.


Tehát a kérdésre a válaszom az, hogy sajnos sok jel utal arra, hogy nem zárható ki a biológiai kísérleti, vagy esetleg netalán biológiai fegyverként való kifejlesztése ennek a vírusnak, mint fő motiváló indok. Illetve a vakcinával kapcsolatban vannak ilyen elméletek, de a vírus létrejötte vagy módosulása sem tisztázott.

jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/141 anonim ***** válasza:
Az hogy sokkot kapjon a gyenge idegzetű ember és soha ne legyen már épelméjű többé
jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/141 anonim ***** válasza:
41%

"Így van. Pont ezért, ha ezek után jössz te, és közlöd hogy lila, akkor értelemszerűen erről forrást fogok kérni."


Tehát csak arról kell forrás, ami nem felel meg az elképzelésednek?

Ha azt mondanám, hogy fekete, elhinnéd, annak ellenére, hogy valszeg sosem jártál az adott helyeken?

jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/141 anonim ***** válasza:
38%

"Tehát csak arról kell forrás, ami nem felel meg az elképzelésednek?"

Arról, ami alapból nem feltétlen reális. Pl ha azt mondod, a fű zöld, arról nyilván nem. Ha azt, hogy kék, arról nyilván igen. Ha önkényes általánosításokat teszel az emberiségről, csak hogy az elképzeléseidnek megpróbálj valami alapot kreálni, szintén.

jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/141 anonim ***** válasza:

37 rendben. Akkor azt mondom, én lépten-nyomon abba ütköztem, hogy megosztott volt a társadalom, és a többség mind online, mind mind offline beleállt abba, aki bármit megkérdöjelezett.

Tapasztalataim forrásai:

-gyakorin csak ha valaki meg merészelte kérdezni, miért csak 8 után tilos kimenni, szarrá pirosozták.

-Fakebookon, fórumokon ilyenért már konteós meg laposföldes titulus járt

-Boltban, mondnhol próbáltak a hirtelen hatalmat kapott senkik egzecíroztatni, "állj odébb, tarts nagyobb távot, igaítsd meg a maszkot, hol a kosarad...".


Engem konkrétan jelentett valami senkiházi a biztonságinál, mert nem a cég bejáratánál használtam a fertötlenítöt, hanem 10 méterrel arrébb a sajátot, amire nem érzékeny a kezem, de ö nem látta, beugatott, én meg mondtam, törödjön a saját dolgával.


Nekem ilyenek voltak az elsö pár hónapban a tapasztalataim. Ha neked nem, akkor vagy nem jártál emberek közt, vagy valami jobb helyen élsz mint én.

jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/141 anonim ***** válasza:
61%
Sokadik megosztó témájú kérdés (covid, földönkívüliek stb) ez is, ahol privátot írtam az adott kérdezőnek. Gyanítom egyazon személyről van szó, nyilván se kép, se hang, nem reagált vissza most sem, nem vállalja fel a nicknevét és innen is eltűnt. Lassan kezdem azt gondolni, hogy szimplán provokál a kérdéseivel és az a cél, hogy összeugrassza a válaszolókat. Ez most is sikerült, úgy látom. Javaslom ne azt tegyétek, amit szeretne elérni.
jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/141 anonim ***** válasza:
61%
Ha az volt a célja, jól benézte, mert eredetileg a tudomány témakörbe írta ki. Ott meg azért ritka a konteós, aki gondolkodás és bizonyíték nélkül bevesz bármit is.
jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!