Nekem nagyon úgy tűnik, hogy az élet csak egy szimuláció és a lényeg, hogy szórakozzunk, vélemények?
De komolyan, szerintem az igazi tudósok is szégyellik magukat az ilyen hozzáállású áltudósok miatt.
Egy igazi tudós (aki valóban tudni és megérteni akar és nem csak diplomákat lengetni) az nyitva hagy minden kérdést és nem elvakult semmilyen irányba. Beleértve a neki tanítottakat is. Ti amit tesztek az annyi, hogy lekorlátozzátok a lehetőségeket annyira amennyit az iskolában tanítottak nektek és kész. A valódi tudósok nem így állnak hozzá az kérdésekhez.
@22: Aki tudni és megérteni akar, az szigorú módszertannal közelít a világ megismeréséhez, nem fantazmagóriákat kerget. Pont ez a lényeg: aki tudni akar, akinek a célja a világ valós megismerése, az nem engedheti meg magának, hogy mindenféle "én úgy érzem" dolgok miatt elhagyja a tudományos módszertant...
Aki a fantáziáit helyezi előtérbe, mint te, az nem megismerni és tudni vágyik, az csak mindenféle pszichológiai igényeit igyekszik kielégíteni oszt csókolom.
"A tudomány csak legyen nyitott"
Az is.
"és játszon tisztán"
Ját𝐬𝐬𝐳on! Tanulj meg magyarul!
Pont ez a lényege.
Amit te itt most felvetettél, az egy felvetés.
A tudományban ennek akkor van értelme, ha bizonyítható, vagy cáfolható.
A te felvetésedre 𝐄𝐆𝐘𝐈𝐊 𝐒𝐄𝐌 igaz.
EZÉRT EZOTÉRIA! Nem azért, amiért hiszed.
Arról nem is beszélve, hogy ba... izé, bambán fütyültél arra, hogy visszaolvasd az előző 4 ilyen kérdést.
Az igazi tudós visszaolvassa!
Kérdező!
Jól sejtetted. Szimulációban élsz. Mindenki más is csak a képzeleted szüleménye. Ez a komment is csak számodra látható.
Üdv,
A világod alkotója.
"Az a részem, aki lepontozott maradi és sötét."
Sajnos neked minden részed sötét. És még a vessződet se találod.
"Nincs ebben ellentmondás"
Tényleg nincs, mert egyértelmű.
Sok tudós valóban azt állítja hogy szimulációban élünk és ezek száma egyre több, velem együtt. Jelentős fizikusok azt is állítják, hogy a kvantumfizika alapján a megfigyelés hozza létre a valóságot, az ahogyan a világot látod, az amilyen kérdéseket teszel fel róla az határozza meg a jövőt, magát a világot. Hogyan lehetséges ez? Kb úgy hogy egy szimulációban élünk.
Az hogy megfigyelsz valamit hatással van a világra. Más lesz tőle. Azonnali információs távolbahatás van, ezt is mondjuk. Mi ez ha nem egy szimuláció?
1fizikus
Az "1fizikus" pont ide illik, az ezotériára.
Kérdező!
Mit szűrtél le mindebből?
24
Tudományos módszertannal sosem lehet megérteni a világot. Csak leírni, jellemezni a rendszert. Egy videójátekkal is ugyanezt meg lehet tenni. Ott is meg tudom magyarázni, hogy ha a karaktert egy épület tetejére vezénylem majd az épület szélén túl küldöm akkor zuhanni fog. Miért fog zuhanni? Mert az a program, az az algoritmus. Érted már. A gravitációval is ez van, vagy bármely kölcsönhatással. Azt le tudod írni, hogy van gravitáció, de a miértre már nem tudod a választ. A válasz pedig az, hogy az az algoritmus.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!