Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan álmotok,...

Volt már olyan álmotok, amiben "meghaltatok"?

Figyelt kérdés
Ha igen, érdekelnének a történetek, "tapasztalatok".
2011. aug. 27. 15:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, elképesztőek! Várom a további beszámolókat is...


Igen, nekem is volt már szerencsém összetalálkozni egy "halálos" álommal.

Fényes nappal volt, nagyon csendes volt minden. A hálószobában voltam, mikor egyszercsak egy furcsa hangra lettem figyelmes...kinéztem hát az ablakon, egy repülőgépet láttam az égen, nagyon magasan, de valahogy tudtam, hogy ez a különös hang a repülő felől jön...egyszer csak felém fordult a repülő, és egyre közelebb és közelebb ért hozzám, valahogy tudatosult bennem, hogy semmi sem állíthatja meg, egyenesen belém fog csapódni, de nem tudtam mozdulni, csak néztem, és néztem...az utolsó pillanatban a földre buktam, de valahogy láttam, ahogyan a repülő a közeli benzinkútba csapódik...egy hatalmas robbanás, és egyszerre csak furcsa érzés fogott el...nem tudtam lélegezni, sem mozogni...egy sárgás-zöldes fényt láttam csak magam előtt, és látni véltem magamat felülről, pontosabban a holttestemet a romok alatt, amint fekszik...csupa vér voltam...és egyszer csak riadtam, akár egy amerikai horrorfilmben...rettenetes volt, mind a mai napig hatással van rám...


16:27-es! Nagyon tetszik az "elvérzős" álmod! :P

Hány éves is vagy te, hogy ilyenekről "álmodozol"??

2011. szept. 17. 18:08
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát a faszletépős dologig nekem is tetszett! :)

25 éves vagyok, egyébként ez egy igen régi álmom, azt hiazem úgy 18-19 éves korom körül lehetett! Beteg tudom! :)

2011. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Megtörtént velem jópárszor.Volt hogy atomrobbanásban haltam meg.Olyan is volt,hogy megyek az utcán,hirtelen a sarok mögül egy maszkos rabló ugrik elém és leszúr.Olyan is volt hogy lelőttek.

De a legdurvább,ami megragadt,az az volt,amikor hóviharban voltam,és elkezdett eltűnni a ruhám,egyre jobban fáztam,végül összeestem,az eget néztem,elkezdtem egyre szarabbul látni,meg fuldoklani kezdtem,aztán végül megfagytam.

2012. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!