Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legemlékezetesebb...

Mi volt a legemlékezetesebb (rém) álmotok?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból.
2011. márc. 13. 17:40
1 2
 1/19 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. :)
2011. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Zuhanok le egy emeletről és nincs vége, egyszer viszont leesek és meghalok megszűnik minden. Persze felébredek és átértékelődik ennem az élet fogalma. Izzadtan és rémülten fekszek vissza, pulzusom az egekben. Vissza alszok.


Ez a leggyakoribb "rém"álmom.

2011. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyszer azt álmodtam h zsidó vagyok és a legjobb barátnőmmel menekültünk a németek elől,akiknek piros szemük volt. És a Plaza térden állva kellett könyörögnünk Hitlernek h ne bántson minket.


Elötte a Sorstalanságot néztem,biztos azért álmodtam ezt

2011. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem az hogy futok egy végtelen hosszú alagútban és fut utánam egy nő, hófehér mennyasszonyi ruhában és mindig egyre gyorsabban kell fussak hogy ne érjen utol, de az alagútnak sehol a vége.

Zihálva ébredtem.

2011. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Valami hatalmas nagy bűnt követtem el, ezért halálra ítéltek. Kikötözték a végtagjaim, és egyszerre kezdték baltával csapdosni a kezeimet és a lábaimat. Amikor végeztek, akkor valamivel visszahoztak az életbe, összeforrasztottak és újból nekikezdtek feldarabolni. Majd megint, majd megint, majd megint... a végtelenségig.


Hát nem volt egy jó reggelem.

2011. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy call girl akinek hideg a keze.
2011. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Sok volt, gyógyszereket szedek, mellékhatásként rettenetes álmaim vannak, de itt van néhány:


Egy modern temetőről álmodtam. A holttesteket hatalmas darálón pépesítették, majd beletöltötték a masszát egy jókora nejlonzsákba, aminek a végét bekötötték, és fekete alkoholos filccel ráírták az illető monogramját, meg egy nagy keresztet. A zsákokat aztán felhalmozták egy terem sarkában.


A másik, egy vándor autóárus sminktermékeket kínált, de gyanús volt a termékek kék, zöld, barna és szürke színe. Valaki felfeszítette a kocsi csomagtartóját, emberi arcok voltak benne, azokat aszalta, és porította sminknek.


Egy kisfiú jó barátságban volt egy pappal, akinek volt egy almáskertje, mindegyik fa másmilyen almát termett. Kicsi, piros, édeset, meg nagy zöld, savanykásat. A kisfiú látott egy gödröt, mellette köveket, a pap azt mondta neki, hogy oda kerül a következő fa. Másnap a kisfiú fel akart menni, de nyomozók voltak ott, nem engedték. Kiderült, hogy a pap gyerekeket ölt, almafákat ültetett rájuk, és a friss gödröt a kisfiúnak szánta.

2011. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2011. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Írhatnál rémtörténeteket.
2011. márc. 13. 18:31
 10/19 anonim ***** válasza:

18:22es!

Az álmaidból remek horror és pszhiho thrillert lehetne írni/forgatni

2011. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!