Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez furcsa? Nektek...

Jagex2000 kérdése:

Szerintetek ez furcsa? Nektek is volt ilyen álmotok? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Egy éve, minden este ugyan azt látom magam előtt. Egyedül sétálok egy erdőben vagy elhagyatott kastélyban, utcán éjszaka, és egy csuklyás ember,ki meg akar ölni, leszegett fejjel követ.Minden este mielőtt elalszom teljesen ezt látom.Minden lefekvéskor a halál jár a fejemben.Mit jelenthet ez. U.i.: 10 éves vagyok.
2011. ápr. 27. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
háát.. ilyen álmom nekem is volt :P hogy halálálom :P csak nagyon nem jelent semmit... tehát nyugi meg és ne gondolkofj a halálon :P nem jó a halálon gondolkozni ilyen fiatalon :P én amúgy 12 vagyok :P
2011. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Bakker ha tényleg 10 éves vagy gratula a helyesíráshoz.Sok felnőtt nem tud így írni.14/f
2011. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ugyhallottam hogy ha rendszeresen visszatérő álmod van keress fel valami phszihológust.. volt iylen ismerősöm elbeszélgettek vele és nem álmodott több ilyet..ajánlom
2011. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy megakar őlni?

Szerintem álmodban álj meg és várd meg, belehalni nem fogsz legfeljebb felébredsz. De tényleg ne menekülj. Álj meg fordulj vele szembe és kérdezd meg hogy mit akar Ha nem válaszol semmi baj az a te álmod.

Próbáld ki amit írtam.

És írd meg holnap mi volt az eredmény.

Ha semmi akorr is írj szivesen segítek.

Üdv.:Zimu

U.I:(Ha sikerült írányítanod az álmod akorr feltétlen próbálkozz pl. órjási ugrásokkal. majd meglátod :) )

DE feltétlen írj vissza Kínáncsi vagyok mi lessz! :D

2011. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan álmom, hogy valaki meg akar ölni, de egy idő után meguntam és megvertem aztán én öltem meg őt. Egyébként tudok tudatosan álmodni. 16 vagyok.
2011. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg néha félek elaludni mert ijesztő dolgokon jár az agyam amiről persze tudom hogy nem léteznek de mégis úgy érzem hogy azzal fogok álmodni. 10/L
2011. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 vel ezelötti válaszolónak:


Ügyi hogy tudsz álmodni tudatosan, de azért megölni szegényt....

2011. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
gratula 10 evesen meg mindig csodasan mukodik a fantaziad :)
2011. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudom kiverni a fejemből! Néha már-már szinte félek lefeküdni. Hiába próbálom irányítani az álmom, nem tudom. Remélem elmúlik, mert már 5 éves korom óta vannak ilyen álmaim, de most már rosszabb. De nem tudok arra gondolni hogy nem akar megölni, mert ő maga a halál. Nem minden ember jár jó szándékkal, fekete csuklyás köpenyben.
2011. ápr. 29. 21:21
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 19:14

Hogy őszinte legyek nem tudom, hogy meghalt-e, de már rántotta a kést én meg jól megvertem :D Lehet csak elájult, de nem nagyon érdekel végül is csak egy álom.

2011. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!