Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan álmotok,...

Volt már olyan álmotok, amiben "meghaltatok"?

Figyelt kérdés
Ha igen, érdekelnének a történetek, "tapasztalatok".
2011. aug. 27. 15:26
1 2 3
 1/23 Baliii válasza:
Volt. Nem is egyszer.
2011. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen. Azt álmodtam, hogy kitört a 3. világháború, és a ház előtt voltak katonák, és egy betörte az ajtónkat, és lelőtt. Furcsa érzés volt, ilyen lassított felvételben estem hátra, utána nemtudom mi történt, lehet felkeltem.
2011. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem. Tudtam, hogy meghalok, mindig ugyanúgy, - gyerekkori visszatérő álmok - gyilkosság által, de utolsó pillanatban mindig felébredtem.
2011. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
volt többször is. egyszer borzasztó volt, rosszul éreztem után magam napokig. de volt olyan is amikor annyira jó kedvem lett tőle, jó volt az álomra visszagondolni, fogalmam sincs miért, mintha nagy boldogság ért volna. érdekes...
2011. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én egyszer leestem valami baromi magas épület tetejéről, és a földbecsapódás után egy pillanatra sötétséget láttam csenddel egybekötve, utána pedig egy full másik jelentben találtam magam, mintha rosszul vágtak volna össze egy filmet.
2011. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Furcsa is, mert úgy emlékszem évekig volt visszatérő álmom.

Tudtam, hogy férfi kerget - de nem láttam sem az alakját, sem az arcát.

Erdőben volt, és minden valóságosnak tűnt, félelmetesen.

Ősszel volt, mert a föld már tele volt lehullott levelekkel, letört ágakkal. Hallottam is a reccsenést és a férfi zihálását.

Utolsó pillanatban mindig elestem, akkor utolért. És mindig ekkor ébredtem fel.

Szörnyű volt.

Egészen nagy koromig nem is mertem erdőbe menni, ma is kicsit szorongok ott, riaszt, ha nincsenek körülöttem többen. Ha "meghallom" ott a csöndet, félni kezdek.

2011. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Én nagyon gyakran meghalok álmomban.De általában vagy felébredek utána,vagy tovább élek,annak ellenére,hogy meghaltam...
2011. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Volt. De előbb, vagy utóbb mindig fel kell ébredni. ( [link] )
2011. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Igen, volt még régebben.

Azt álmodtam, h belefulladtam egy folyóba. Tudtam, hogy meg fogok halni, de nem féltem.Inkább megkönnyebbülést éreztem. Emlékszem, miközben elmerültem, néztem, milyen szépek a napsugarak, ahogy ráragyognak a víz felszínére. Gyönyörű kék volt a víz.

Aztán felébredtem.

2011. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
És neked, Kérdező?
2011. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!