Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan álmotok,...

Volt már olyan álmotok, amiben "meghaltatok"?

Figyelt kérdés
Ha igen, érdekelnének a történetek, "tapasztalatok".
2011. aug. 27. 15:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Igen. Azt álmodtam, hogy kalóz vagyok, és éppen másztam fel egy hajóra, és amikor már épp felértem volna, fölém állt egy török "gyerek kalóz" (nem tudom, miért épp török, de az álmomban valamiért egyértelmű volt, hogy török) és leszúrt egy karddal. Szar volt...vagy legalábbis nagyon furcsa érzés. Rögtön fölébredtem, fogtam a mellkasom, ahol "leszúrtak", és éreztem is, hogy fáj. Vagyis igazából nem fájt, csak annyira élethű volt az álom, hogy éreztem, milyen lenne, ha tényleg leszúrtak volna. Nem tudom jobban elmagyarázni, de tényleg nagyon furcsa érzés volt.
2011. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Igen, egyszer álmomban úgy haltam meg, hogy lesüllyedtem egy tó fenekére. Anyukámat nagyon sajnáltam, hogy tudtam, keresni fog a parton, de nem talál. (Amúgy tudok úszni)
2011. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Timmye válasza:
Én mindig akkor ébredek fel amikor meghalnék benne, felriadok. Az egyik álmomban egy buszon utaztam, és amikor szálltam volna le egy géppisztolyt végighúztak a buszon és engem is eltaláltak, erre felébredtem
2011. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
Azt hallottam, hogy álmunkban nem tudunk meghalni, vagy ha mégis, akkor többet föl se kelük, ezek szerint akkor nem:). Bár én mindig fölébredek, mielőtt "meghalnék".
2011. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én is fölébredek, ha meghalok álmomban - de valahogy pozitívak az ilyen élményeim (és nem azért, mert utálok élni).
2011. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem de olyan már volt hogy brutálisan megkínoztak. És éreztem a fájdalmat, izzadva keltem fel kimerülten, mintha mérföldeket futottam volna.
2011. szept. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
régebben nem szoktam azért ilyen hülyeségeket álmodni, de a múlt héten azt álmodtam, hogy a szüleim lőttek le. Ebből látszik, hogy mennyire fényes a kapcsolatunk..
2011. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jah, saját magam megtestesüléseként zabáltam meg az emberi porhüvelyem.
2011. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
45%
Én azt álmodtam hogy szétdugok egy csajt nagyon keményen, marha jó állom volt egészen addig, amíg hirtelen le nem tépte a faszomat és elvéreztem..
2011. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Solarian ***** válasza:
Volt. Nem is egy. Autóbaleset, zuhanás, lövés.
2011. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!