Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi volt a legnagyobb baklövése...

Mi volt a legnagyobb baklövésed/malőröd a konyhában?

Figyelt kérdés

Tanuljunk egymást hibáiból, vagy csak derüljünk jó/jobb kedvre!

:)


2011. jún. 2. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%

"furcsa volt a lába" :D:D:D:D:D:D


JAJJ :D

2011. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Még kicsi voltam, általános iskolás és anyukám későn ért haza, úgy gondoltam meglepem és csinálok neki tükörtojást. Beleraktam a serpenyőbe a tojásokat, de iszonyat büdösek lettek,nem értettem miért. Nem győztem szellőztetni a lakást. Azóta tudom, hogy ha valamit serpenyőben sütünk, kell alá némi zsiradék.
2011. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Szénné égettem a borsólevest. fazékkal együtt kellett kidobni.
2011. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim válasza:
100%
petrezselyemzoldje helyett egy csokor koriandert tettem a levesbe.
2011. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Ez nem velem történt, de az egyik ismerősöm a teába cukor helyett sót rakott. :)
2011. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nagymamája véletlenül búzadarával panírozta be a rántott húst zsemlemorzsa helyett. Amúgy jól tudott főzni, csak már rossz volt a szeme. De érdekes módon meg lehetett enni, jó ropogós volt a prézli. A színe, állaga, íze szinte semmiben nem különbözött, csak gyanús volt, hogy olyan apró szabályos golyócska formájú a prézli textúrája. Azt hiszem ezt újításnak is fel lehet fogni.
2011. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%

anya egyszer a bolognai evőkanál cukor helyett evőkanál sót rakott.

aztán sütöttem buktát, de nem volt jó a recept meg talán nem is jól cisnáltam, de kőkemény lett.

karácsonykor pedig túl sok bor volt bennem és annyi kakukkfüvet tettem a kajába, hogy nem lehetett megenni.

2011. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem szoktam túl gyakran főzni, nem is voltak nagy bénázásaim-leszámítva azt, amikor somlóit próbáltam csinálni és agyonáztattam a piskótát rumos tejjel. Ázott csokis massza lett az egész, de ízre állítólag jó volt.

De az unokatesóm azt hiszem mindent visz: a csóró simán betette az egész tojásokat a mikróba, mert azt hitte, így is lehet lágytojást készíteni. Gondolom mondanom se kell, hogy nézett ki utána a mikró.

2011. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim válasza:
87%

mark86


1x csináltam instant teát....leégett!

2011. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
100%
egyszer, úgy 15 évesen lecsós csirkét főztem hétvégén, amíg anyu dolgozott odabenn. Kicsit kevés volt a paradicsomszósz, amit előkészített, úgyhogy kerestem még. Kis paradicsompürés üveget találtam, kinyitottam, és kicsit fura volt a kinézete, úgyhogy bevittem megmutatni anyunak. Szegényem nagyon dolgozott, épp csak rápillantott az üvegre, és mondta, hogy persze, az paradicsompüré, tegyem csak bele. Na kicsit később kiderült, hogy az nagymamám eperlekvárja volt, amit nem cimkézett fel. Egyébként ehető lett a kaja, bátyám kétszer szedett belőle :) nyomtam bele még egy kis csípős ketchupot, és így kicsit olyan volt, mint az édes-savanyú mártás :) de melegítve már nem lehetett megenni.
2011. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!