Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Mi volt az eddigi legnagyobb konyhai bakid?

Figyelt kérdés
Pl. Az én apám egyszer tyúkhúslevest főzött, amíg anyu dolgozott, a tyúkot háztól vette, aztán mikor enni szerettek volna, kiderült, hogy a tyúkban még benne vannak a belei. Hát elég büdi leves lehetett!
2010. ápr. 11. 13:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen meg akartam lepni a családot egy finom vacsorával, és töltött csirkét csináltam. Szépen megcsináltam a tölteléket, betöltöttem a csirkébe és megsütöttem, csak elfelejtettem lefedni alufóliával, így kívül szépen megpirult, belül pedig tök nyers maradt :S


De azóta már szuper jól főzök :D

2010. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Mézeskalácsot sütöttem, ráadásul dupla adagot, és elég kezdő voltam még. Valahogy elnéztem a szódabikarbóna mennyiségét, és egy kiló liszthez 4 csomag szódabikarbónát raktam.

Szép állaga volt. Meg finom is lett...

De a következő adag már sikerült:)

2010. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Még kisebb voltam amikor olajban próbáltam megpárolni zöldséget...Meg is pároltam finom is volt...abban a pillanatban..másnap hánytam,fostam minden bajom volt:D:D
2010. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kesztyűt húztam mert forró volt a fazék nem figyeltem rá és kigyulladt:D Nem lett bajom,csak a kesztyű kilyukadt:)
2010. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
apu egyszer morzsa helyett keksz darába forgatta a rántotthúst. Kicsit édeskés piskóta illata volt, de az íze ugyanolyan finom :D
2010. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Borsólevest igértem a családnak-de a borsót kifelejtettem.Azóta is ugratnak a borsó nélküli borsólevessel...
2010. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Töpörtyűs pogácsát akartam sütni.Anyám mondta,hogy nagyon sok bele a töpörtyű,de nem hittem neki,mert a receptben ennyi volt írva.Pihentettem,hajtogattam háromszor,szépen kiszaggattam,és be a forró sütőbe.Negyedóra múlva megnéztem,és a pogácsáim helyén egy tepsi zsíros massza volt.

Azóta a recepteket jól megnézem,mielőtt sütök-vagy főzök.

2010. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
valami virslis hasé szerűséget akartam csinálni. a virsli előre gyártott tésztába tekertem (de nem vettem észre hogy az egy vajas tészta) a tepsibe amibe sütöttem olajat raktam alá mert kiakartam vajazni csak vaj nem volt otthon gondoltam jó lesz az olaj is. végül is nem lett rossz az íze csak kenyeret kellett enni hozzá.
2010. ápr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Babfőzeléket akartam csinálni. Gondoltam, sokáig fő, elmegyek addig bevásárolni a közeli boltba.

Elmentem.

A babot lábossal együtt kellett kidobni.Szénné égett.

2010. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Apuval finom mártást készitettünk..Csak a végén liszt helyett glettet tettünk!!! Sajnos el kellett vessük:))
2010. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!