Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Mi volt az eddigi legnagyobb konyhai bakid?

Figyelt kérdés
Pl. Az én apám egyszer tyúkhúslevest főzött, amíg anyu dolgozott, a tyúkot háztól vette, aztán mikor enni szerettek volna, kiderült, hogy a tyúkban még benne vannak a belei. Hát elég büdi leves lehetett!
2010. ápr. 11. 13:14
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
:)))
2010. ápr. 13. 11:36
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kezdem, hogy férfi vagyok. :) Kiscsikó koromban egyszer vizet öntöttem a forró olajba. Több mártást akartam csinálni. Elég kemény volt a szitu, tiszta olaj lett a konyha, egy törölközőt raktam a fejemre, úgy tudtam csak a tűzhelyhez menni. Azóta mindenre oda figyelek, és egész jól főzök. :)
2010. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Fülig bele voltam zúgva páromba (akkor 17 voltam),hát noszha hamár átjön hozzám,főzök valami finomat.Mindent bele tasakos nyami(rakok sütő zacsiba :szalcsit, húst ,krumplit,hagymákat,kolbit stb )ffi hát szereti a gyomrát.


Igen ám csak elfelejtettem hogy az egyik szalcsi sós a kolbi csípős,fűszer sóztam(saját készítés)a krumpli miatt és még a húst is besóztam,hogy puhuljon.


Még jó,hogy annyira nem volt sós minden :) De hősiesen két pofira ette és nagyon ízlett.


Azóta is szereti csak közli,hogy kidob minden sót a lakásból :)


20/N

2011. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

-Romlott tejből főztem pudingot (de a legnagyobb baki az volt benne, hogy csak akkor jöttem rá, hogy romlott volt, mikor már meg is ettem... jó volt estére a gyomrom:)

-a babos odaégetőst én is eljátszottam... nekem is ment a kukába az edénnyel együtt. Apukám érezte meg a szagát, nekem fel se tűnt, hogy elforrt róla az összes víz.

-egyszer sütöttem egy borzalmas túrós pogácsát, de ennél az esetnél máig nem jöttünk rá, mi mehetett félre. Egyszerűen pocsék íze volt, lehet, hogy a túró se volt egészen százas.

2013. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Piskótát sütöttem, gyönyörű magas lett, de...én marha kinyitottam a sütőajtót és úgy leeresztett, mint a lufi :D Elég szánalmas volt a kb. 2cm-es vastagságával (előtte volt vagy 10).


Apám kávéjába cukor helyett egyszer véletlenül sót tettem, hát az a fej, amit vágott XD

2013. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Tejbegrízt készítettem. Fél liter tejből készült, amibe három és fél evőkanál SÓT tettem. Egyforma tartóban volt a cukorral, így tévesztettem. Kevertem, amíg valami gusztustalan túrós mócsing nem lett belőle. A só összekapta. Még ekkor sem esett le, azt hittem, hogy a tej a romlott. Aztán kapcsoltam.:)
2013. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Sütöttem a virslit, sok olaj volt benne, meg akartam rázni, hogy ne ragadjon le, erre kigyulladt. Úgy megijedtem, hogy véletlenül elejtettem a serpenyőt, ráesett a lábamra. Szép nyoma volt.
2013. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Tejbegrízt akartam csinálni és gríz helyett zsemlemorzsát tettem bele :)
2013. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
27-es az kemény. Én azt hittem, csak az ottfelejtett, túl sokáig melegített olaj gyullad be. Nem gondoltam, hogy átlag körülmények között is előfordul.
2013. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam, de csak sikerült :D
2013. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!