Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi volt a legnagyobb baklövése...

Mi volt a legnagyobb baklövésed/malőröd a konyhában?

Figyelt kérdés

Tanuljunk egymást hibáiból, vagy csak derüljünk jó/jobb kedvre!

:)


2011. jún. 2. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%

Kiwit raktam a joghurtos gyümölcssalátámba ->

a kiwi bekeseríti azt :(

2011. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Bontott csirke sütőben megsütve, hasában a nylonba csomagolt alkatrészei:))
2011. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon jut most eszembe..

DE van egy vicces dolog: a piskotába a meggykompot levét is bele töltöttem (pirosas színű), a végeredmény egy zöld piskóta lett. :)

2011. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
64%

Hahahaa..Na hát meg nevettettél második.

:))))

Ez jó történet.

Na még ilyeneket!!

2011. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Padlizsánt akartam sütni wok-szerű teflonban, pici olajon. Másfél méterre csaptak fel a lángok. :D
2011. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Élesztőt tettem a palacsintába liszt helyett.. mert nekünk ugyanolyan üvegben vannak tárolva ezek és nem volt ráírva mi melyik, aztán tudod ki tudja azokat megkülönböztetni. Csodálkoztam miért nem sül meg.
2011. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
93%
egyszer akartam sütni csokis kekszet kb 5 éve de valahogy nem stimmelt a recept sem, de a végeredmény az lett hogy az egész egybe folyt és úgy nézet ki mint egy hatalmas téglalap alakú keksz XD de egyébként kemény is volt :S szal még nagyon megenni se lehetett, azóta nagyon figyelek a keksz receptekre és az állagukra
2011. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
67%

Több volt!:) Most hirtelen egy olyan nagy dolog sem jut eszembe. A férjem rakott múltkor a Carbonara spagettibe habtejszín főző helyett.:)) Dobtuk is ki az egészet!

Én egy hete piskótát sütöttem. Pedig nem először csináltam. Még mondtam is hangosan a férjemnek,hogy most pedig a tojássárgájába rakunk x evőkanál cukrot. Ezzel a lendülettel kanalaztam a fehérjébe. Ő meg nézett rám hülyén és kérdezte,hogy nem a sárgájába. De mondom igen! Akkor miért a fehérjébe pakolod?:)

2011. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim válasza:
100%
Nem velem tortent, hanem a ferjemmel. Olajban sutott, jo korbe tapetazta a konyhapultot papirszalvetaval, hogy ne keljen a kicsapodo zsirt feltakaritania utana. Persze hogy a langok belekaptak a szalvetaba:-)
2011. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
80%

Ismét a férj!:) Elég ügyes egyébként a konyhában. Dolgoztam szombat délelőtt, mondta,hogy ő majd megsüti a csirkét! Oké, mondtam,hogy vegye ki a fagyóból (este elfelejtettük), olvassza ki forróvízben, fűszer, mellé paradicsom, paprika, stb. és be a sütőbe. Két óra múlva felhív,hogy tök kemény a csirke. Meglepődtem,mert már régen kész kellene lenni. Azt is hozzátette,hogy nagyon furcsa volt a lába. Kérdezem,hogy miért? Mondja,hogy uszonyai voltak. Akkor már tudtam, hogy egy kacsát vett elő a Drágám és azért sült az nehezen! :))))

Azóta kikészítek neki mindent,ha esetleg neki kell megsütni!

2011. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!