Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Éhen fogunk halni ennyi pénzből?

Éhen fogunk halni ennyi pénzből?

Figyelt kérdés

Ausztriában élünk, ebben a hónapban rengeteg plusz kiadasom volt és egyszerűen alig marad pénzem.

Önhibamon kívül kerültem ebbe a helyzetbe .

Az 5 éves kisfiammal élek egyedül, de ő rengeteget eszik,az étel nagyon fontos a számára.

Eddig megszokott volt a mindennapi süti, normális főtt étel, nasi, gyümölcs, tehát egyszerűen mindenből kell neki ...


A hétre úgy számoltam hogy van a pénztárcamban Kb 35 euro ,Kb 15 ezer forint és ezt valahogy be kell osztanom de azt hiszem menni fog mert elég sok kaja van a hűtőben.


Ezen kívül van még 150 eurom, azaz 60 ezer forintom és ezt egészen október 29-30.ig be kell osztanom ,tehát erős 2 hét.

2 egész hét + 2 nap.


Ezt hogy oldjam meg ? :-(

El vagyok keseredve ,nem tudom mi tevő legyek.



ma 09:50
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden kondiban maradna 500 euród, tehát évi 6 000, akkor nem verne földhöz 400 💶 váratlan kiadás 😎😜
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
68%
4 fős család vagyunk 2 gyerekkel, persze, hogy elmegy a napi 30-40 euró kajára, van benne főzni való, joghurt, gyümölcs, víz, mert nem iszunk csap vizet. Nem értem, mi olyan hihetetlen ebben.
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Sajnis vásárlási függőséged van amit hosszú távon terapiával tudsz majd kezelni.


És igen, a jelenlegi hekyzetedre annyit hogy edd a zabkását ha nem akarsz éhen halni. Azt tudod hogy milliódolláros vagyonnal rendelkező sztárok is szoktak azt reggelizni? Hisz egészséges és finom.


Nem tudom hogy élhet ennyire felelőtlenül egy felnőtt ember. Megszorultál és ezért tenni kell.


Nekem magán egészségügyben lett 700 ezres kiadásom. Muszáj volt. Most nem vásárolok semmit szept közepe óta. Kaját se. Azt ezszem ami a kamrában meg a fagyasztóban van meg pl szomszéd hozott szőlőt. Kenyeret magamnak sutom lisztbol, eleszrobol. Sportolni a szemelyi edzomet lemondtam meg a teremberletet eladtam és sétálni járok.


Aztán majd november vegere kb helyre jovok. Ujra vasarlok, sportolok.


Mindezt azért mertem meglépni mert ha most lenne váratlan kiadás, még mindig ii tudna segiteni a család.


Neked is végre felelosen kellene viselkedni és ha osszesen annyi penzed van amibol eplenhogy kijon a kaja akkor semki kasra nem kolteni, menut tervezni, tobb boltban vasarolni

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Szép jövőt jósolok a gyereknek.
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Ez igaz.

Csak sajnos a gyerek is neveletlen és én sem bírok magammal.

Úgyhogy az összes pénz ami megmarad elmegy hülyesegekre.


Ma sütőtökkremleves lesz ,rántott hal majonézes krumpli salátával + a sparban vettem 6 db mini vaníliás fánkot.


Reggelire csak a sonkát szereti a gyerek ,teljes kiorlesu kenyérrel.

Ma reggel kérte az epret ,azt is vettem. Egy pici doboz majdnem 4 euro volt.

Szereti a körtet, epret, málnát.


A banánt ami olcsóbb vagy az almát sajnos csak ritkán eszi meg.

Arra gondoltam csinálom egyik nap palacsinta tésztába forgatott almát desszertkent, hátha megeszi.


Esküszöm, jövőre megprobalok kicsit spórolni.

Nem rendelek több ékszert, ruhát, sminket.

Az arcapolas muszáj, ahhoz kell nekem havi minimum 70 euro.

A gyereknek is néha kell ruha cipő mert nől de minden más hulyeseget abba hagyok.

ma 12:35
 36/50 A kérdező kommentje:

Jövőre szeretnék egy kisebb autót, el szeretnék menni Olaszországba a gyerekkel.

Az autót esetleg Leasingel gondoltam, a nyaralás nem gond mert júliusban dupla fizu van Ausztriában.


De az orrom azt hiszem várni fog még egy évet.

Nincs rá pénzem. :-(

Az egyéb szépészeti beavatkozasokra sincs már pénzem. :-(


Mult hónapban 250 euro volt az injekció az arcomba , hat ....nem.kellett volna .

Változás semmi ,most meg kerhetek kölcsön pénzt.


Azon gondolkodtam hogy ha felveszem a drága cuccaimat, esetleg találok -e egy 50-60 éves osztrák milliomos férfit?


Kövezzetek meg de egyszerűen nem jutok egyről a kettőre.

Havi 2100 euro bevetelem van


Kb 800 a fix kiadás.

A többi elmegy. Nekem havi szinten kellene még Kb 1000-1500 euro ahhoz hogy elégedett legyek ,sporoljak és legyenek kilatasqim a jövőre nézve.


Autó, plasztika , utazás , sporolas... ez egy fizetesbol nem megy.

ma 12:41
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

"Hat..... tényleg sajnálom ha valaki így el... Ha tudnék, segitenek"

Te "sírsz", hogy "éhen fogtok halni" (ami azért jócskán túlzás, max. nem flacoltok a kajával pár hétig) ebben a hónapban (pedig még csak 7-dike van), és még van képed lesajnálni azt, aki próbál hasznos tippeket adni???

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
92%
Túltolod már pistike.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha ma elköltesz ebédre 4 ebednyi pénzt akkor igen: éhen fogtok halni.

Sehogy se stimmel a nincs pénz + hal meg fánk

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

Aki szerint kamu :



[link]


Semmiben nem hazudok.

A hal Iglo, akciós volt 2 doboz 8 euro.


Kérek kölcsön az egyik ismerősömtől 300 eurót. Ez így nem lesz jó másképp.

ma 12:49
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!