Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Éhen fogunk halni ennyi pénzből?

Éhen fogunk halni ennyi pénzből?

Figyelt kérdés

Ausztriában élünk, ebben a hónapban rengeteg plusz kiadasom volt és egyszerűen alig marad pénzem.

Önhibamon kívül kerültem ebbe a helyzetbe .

Az 5 éves kisfiammal élek egyedül, de ő rengeteget eszik,az étel nagyon fontos a számára.

Eddig megszokott volt a mindennapi süti, normális főtt étel, nasi, gyümölcs, tehát egyszerűen mindenből kell neki ...


A hétre úgy számoltam hogy van a pénztárcamban Kb 35 euro ,Kb 15 ezer forint és ezt valahogy be kell osztanom de azt hiszem menni fog mert elég sok kaja van a hűtőben.


Ezen kívül van még 150 eurom, azaz 60 ezer forintom és ezt egészen október 29-30.ig be kell osztanom ,tehát erős 2 hét.

2 egész hét + 2 nap.


Ezt hogy oldjam meg ? :-(

El vagyok keseredve ,nem tudom mi tevő legyek.



ma 09:50
1 2 3 4 5
 11/50 anonim válasza:
91%
"Ausztriában amúgy sem 1300 Ft egy kg hús" Mint ahogyan nálunk sem, legalább is ami valóban hús!
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
78%
Éhen.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
73%

"Nem azt mondom hogy mi lazacot eszünk, de egy válogatós 5 évesnek ez a menü nem fog menni."


Dehogynem. Ha éhes lesz, megeszik bármit.


Külföldön élek én is. 5 emberre megoldom a havi élelmiszert egy hónapban 300 euróból, pedig nem kenyéren és vízen élünk.

ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
14%
1~ Normális főtt étel például zöldséggel vagy egyéb rosttal fontos, csak gyümölccsel nem is lehet jól lakni!
ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
46%
Ideiglenesen lejjebb kell adni az igényekből, ennyi. Havi 600 euró nem SZÜKSÉGES kajára, még Ausztriában sem. Én annyit költenék, amennyi van. De ha akarod, verd adósságba magad, az is egy (átmeneti) megoldás...
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
84%

Én azt javasolnám írd fel papírra napi szinten leosztva mi az amit venni fogsz, illetve megvehetsz.


Szigorúan tartsd magad hozzá és próbálj meg keresni plusz munkát egy két napra is segítség, vagy esetleg próbálj meg kölcsön kérni, ha tényleg nincs más.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

15, nincs adósságom és általában marad 500 euro pluszban .

Ahogy említettem ebben a hónapban sok a plusz kiadásom ezért keveredtem ebbe a helyzetbe .

ma 10:56
 18/50 anonim ***** válasza:
80%

"nincs adósságom és általában marad 500 euro pluszban ."


Ennek ellenére most nincs pénzed élelmiszerre.... Valamit nagyon xarul csináltál.

ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Sok volt a Zalando + lett Kb 400 euro váratlan kiadasom
ma 11:03
 20/50 anonim ***** válasza:
93%
Hja, ha felnőtt nőként folyamatosan rendelned kell.... Ennyi ésszel gyereket nevelni
ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!