Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell húst sütni lábosban?

Hogyan kell húst sütni lábosban?

Figyelt kérdés

Ma ebédre felső csirkecombfilét akarok sütni. Viszont én diétázok, de a férjemnek rendesen akarom fűszerezni, ezért most a sütő nem játszik. És nem akarok külön magamnak párolni, neki meg sütőben, szóval azt találtam ki, hogy amolyan frissen sültnek csinálnám.

De így még sosem csináltam.

Hogyan kell? Kevés olaj, vagy sok? Kis lángon, vagy nagy lángon? Mennyi idő alatt készül el? Mire figyeljek?


Minden segítséget előre is köszönök.


2021. júl. 4. 08:49
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
#33: Egyébként melyik válaszban kaptam meg, segítenél? Köszönöm.
2021. júl. 4. 13:00
 42/56 A kérdező kommentje:
Előző kettő a 38-asnak szólt, benéztem, sorry.
2021. júl. 4. 13:01
 43/56 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg ennyire nehéz ráguglizni a neten....??


Semmilyen megoldás nem volt jó neked eddig....

2021. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

#43: Rágugliztam, nem találtam rá választ. És feltételeztem, hogy itt hamarabb kapok választ, mint amennyi idő alatt 120 oldalt, vagy receptet végigbogarászok, mivel közben más dolgom is volt.

De én kérek bocsánatot, hogy egy ilyen oldalon kérdezni merek.


"Semmilyen megoldás nem volt jó neked eddig...."


Csak mert nem mindenféle megoldásokat kerestem. Csak annyit, hogy azt a nyamvadt húst hogyan kell megsütni, hogy átsüljön, ne száradjon ki, de belül se maradjon nyers.


Erre kaptam például olyan választ, hogy miután az enyémet megsütöztem, vegyem ki, a férjemét meg pácoljam be.

Meg olyat is, süssem meg mindet natúron, a férjemnek meg csináljak szószt mellé.

Csak azt nem írták le, hogyan süssem, csak azok, akik felszeletelik.

2021. júl. 4. 13:11
 45/56 anonim ***** válasza:
92%
Sose kíserleteztél? A főzés sutes erről szól! Süsd addig amíg szép színt kap, aztán óvatosan szurj bele egy hegyes kést, és ellenőrizd a belsejet ha felsz h nyers maradt.
2021. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
85%

44


Kezdem azt hinni,hogy te szórakozol...Mert ez alatt a majd 5 óra alatt amióta feltetted a kérdést már csupán csak puszta próbálkozással is több kiló csirkemell filét is megsüthettél volna....

De tessék:

[link]

2021. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

#45: De igen, rendszeresen. Így azt is tudom, hogy vastag húst nem szurkálunk, mert akkor kifolyik a nedve, és ha tovább sütöm, kiszárad. Mindenesetre megoldom, már folyamatban.


Csak nem igazán értem, felteszek egy egyszerű kérdést, aztán kapok mindenféle más választ, aztán meg a támadást, miért nem jó nekem semmi?


Most nem akartam kísérletezni, csak feltételeztem, hogy valaki, aki sütött már így, két mondatban leírja, hogyan kell. És nem arra számítottam, hogy mindenféle más megoldást kapok. Ami jó, csak nem ez volt a kérdés...

2021. júl. 4. 13:43
 48/56 anonim ***** válasza:
84%
#46: na erről besz3ltem... 😂😂😂👍
2021. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

#46: Nem szórakozok. De ebben a videóban is felszeletelik, tehát ez sem válasz a kérdésemre.


Mint írtam korábban, volt más dolgom is, és mindig későn eszünk. És végül nem vártam meg a választ, hanem hozzákezdtem, rögtönzök.

Csak reméltem, hogy nem kell, hanem kapok tuti módszert. Ennyi.

Most már targytalan, készül, aztán vagy jó lesz, vagy nem.

2021. júl. 4. 13:51
 50/56 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy sütőben mi a problema? Hármat befűszerezel a zuradnak... egyet meg natur.
2021. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!